UDOSTĘPNIJ
źródło: corrupt-police.co.uk, stlucianewsonline.com

Szokującą historią Diany Szuryginej, 17-latki z Uljanowska, żyje obecnie cała Rosja. Dziewczyna na imprezie u znajomego przeżyła prawdziwy horror. Została dwukrotnie zgwałcona. Do więzienia trafił tylko jeden przestępca. Drugi, zdaniem sądu, jest niewinny, bo Diana mu się nie przeciwstawiała.

Ta wstrząsająca historia miała swój początek w kwietniu ubiegłego roku. To wtedy 16-letnia wówczas Diana wybrała się na imprezę do znajomego swojej przyjaciółki. Była tam jedną z najmłodszych uczestniczek, ale od samego początku zwracała uwagę starszych kolegów swoją urodą. Dziewczyna wpadła w oko zwłaszcza 21-letniemu Siergiejowi Siemienowowi, który odpuścił sobie zaloty, kiedy poznał wiek Diany.

Sytuacja zmieniła się w miarę, jak butelki z wódką się opróżniały. Alkohol piła także Diana, co wykorzystał 21-latek. Siergiej zaciągnął 16-latkę do osobnego pokoju, rozebrał i zgwałcił. Dziewczyna krzyczała i próbowała odepchnąć gwałciciela. Była jednak oszołomiona alkoholem i zbyt słaba, by wyrwać się 5 lat starszemu mężczyźnie. Co gorsza, kiedy Siemienow wyszedł z pokoju, przy Dianie pojawił się Aleksander Ruchlin, inny z uczestników imprezy. Chłopak zrobił z 16-latką to samo, co Siemienow. Diana nie miała jednak już sił na obronę. Po poprzednim gwałcie leżała półżywa na łóżku i była bliska omdlenia.

Jeszcze w trakcie imprezy do Diany zatelefonowali jej rodzice. Zapłakana 16-lata powiedziała im, co się stało podczas imprezy. Ojciec Diany natychmiast zabrał ją stamtąd i pojechał z córką na komisariat, gdzie zgłosili gwałt. Jednak już na komisariacie nastolatka dowiedziała się, że jeśli wyraźnie nie opierała się stosunkowi z Ruchlinem, nie ma mowy o gwałcie.

Młoda Rosjanka z całą jej rodziną była w szoku, kiedy te same słowa usłyszała w sądzie. 21-letni Semienow znalazł się tam jako oskarżony, ale Ruchlin był już tylko świadkiem. Sąd skazał Semienowa ostatecznie na 3 lata i 3 miesiące więzienia. Drugi z gwałcicieli Diany pozostał na wolności. Sędziowie powtórzyli bowiem, że skoro w czasie stosunku z Ruchlinem Rosjanka nie sprzeciwiała się mu, to nie było złamania prawa.

pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również