UDOSTĘPNIJ
fot. pixabay.com

Jest żoną jednego z bardziej znanych polityków wczesnych lat III RP, a także byłą doradczynią prezydenta i dawną posłanką z ramienia PiS. W latach osiemdziesiątych uczestniczyła w spotkaniach z krakowskimi opozycjonistami. O tym, co się na tym spotkaniach działo, opowiedziała dopiero niedawno.

Prawdę o studenckich czasach Nelli Rokita wyjawiła w dość nietypowej sytuacji, bo podczas spotkania w Krynicy-Zdroju. Rozmowa przeniosła się na temat studenckich wymian, które są dziś tak popularne w Europie, głównie dzięki programowi Erasmus. Na sali obecny był także Janusz Korwin-Mikke. To właśnie europoseł zaczął wątek, który popchnął Rokitę do zwierzeń.

– Polega na tym, jak powszechnie wiadomo, że tam jest seks, piwo i ta młodzież się demoralizują – stwierdził JKM.

Te właśnie słowa spowodowały, że Nelli opowiedziała o czasach kiedy sama była na wymianie. Co prawda nie był to Erasmus, ale zachodnioniemiecki program DAD, dzięki któremu przyjechała do Polski. W każdym razie dawna była posłanka korzystał z życia tak samo, jako dzisiejsi studenci. Jak sama powiedziała, piła, paliła i uprawiała seks.

– W 85-86 roku spotykałam się z opozycją. I co żeśmy robili? Piliśmy, piliśmy bardzo dużo! Ja się tutaj nauczyłam pić! Jadłam mięso, paliłam, piłam! Uprawialiśmy również seks, znalazłam również swojego męża z tej okazji – powiedziała Rokita.

Jak Kaczyński zaczynał karierę zawodową? Nie zgadniesz! Pierwsze prace polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również