UDOSTĘPNIJ
https://www.youtube.com/

Skrajne emocje wśród internautów wzbudza film nagrany przez reprezentację Polski do lat 17, który nagrali w czasie swojego pobytu w Portugalii. Odwiedzili oni tam Sanktuarium w Fatimie, a trzech zawodników przeszło tzw. drogę pokuty, którą pokonać należy na kolanach.

Młodzi sportowcy święte miejsce odwiedzili w przerwie między meczami w turnieju Elite Round, których rezultatem mógł okazać się awans do mistrzostw Europy. Ze swojej wizyty w miejscu objawień Matki Bożej w 1917 roku postanowili nakręcić relację, która zamieszczona została w serwisie YouTube.

Na nagraniu widać, że trzech zawodników ubranych w polskie barwy postanowiło dotrzeć do Sanktuarium tzw. drogą pokuty, którą pokonać należy na kolanach. Zapewne wbrew ich intencjom, film wzbudził mieszane uczucia wśród internautów. Duża część odbiorców krytykuje piłkarzy za ich ,,afiszowanie się” ze swoją religijnością.

Przecieram oczy ze zdumienia, jak w XXI wieku w dobie internetu i informacji ludzie wierzą w te bajki i robią takie rzeczy, Od tego umiejętności gry w piłkę im nie przybędzie, Zapyziałe średniowiecze. Rosną nowe mohery! – komentują

Warto również wsponmieć, że nasza reprezentacja U-17 nie wyszła z grupy w turnieju Elite Round tym samym pozbawiając siebie szansy na grę w mistrzostwach Europy, które odbędą się w Chorwacji. Być może również to ma wpływ na falę krytycznych komentarzy pod filmem.

28 KOMENTARZY

 1. Brawo chłopcy, to piękne, że nie wstydzicie się własnej wiary. A bolszewickim ujadaniem się nie przejmujcie.
  „Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.” Mt 10, 32-33

 2. Kurwa jakim trzeba być zjebem,zeby się przypierdalać do nich o to.Wściekli ateiści to ten sam poziom co muslimy,feminazistki,eko-szantażyści – po prostu nowe pokolenie niedojebanych zjebów,patologia.

 3. Fajnie, ze mamy jeszcze taka mlodziez! To jak swiatlo w tunelu:-)
  ! Brawo chlopcy! Nie wstydzcie sie swojej wiary. Niech sie lewactwo smieje…

 4. Nie rozumiem o co hejt. Polska jest krajem chrześcijańskim. Jeśli jesteś ateistą/agnostykiem to po prostu olej ten fakt i żyj swoim życiem, a jak się nie podoba to wynocha do krajów zachodnich gdzie też znudził im się chrześcijanizm więc muzułmanie wypełniają tą pustkę :)

  • Dokladnie. Zgadzam sie z Toba w 100%. Nich ci,ktorym Polkie chrzescijanskie wartosci staja oscia w gardle ,moga wyjechac. Granice otwarte! Nawet paszport jest zbedny. Taka wolnosc:-)
   Pozdrawiam.

 5. Totalnie mam gdzieś religię a chłopaki jak mają ochotę to niech manifestują swoją wiarę. Fajna sprawa, w ogóle mi to nie przeszkadza. Kraj jest katolicki i jak komuś to nie pasuje to niech wypierdala do murzynów. Hejterzy, kozie spierdoliny – obrażacie swoich przodków, którzy na 100% byli katolikami, no chyba, że jesteście żydami to kurwa przepraszam.

 6. Gdyby zapierdalali gęsiego do mesretu to posypałyby się gromkie brawa, czekała by ich chwała i dożywotni splendor!

  Zebane lewactwo ubolewa nad tym, że nasi kochani chłopcy wierzą w zacofany średniowieczny katolicyzm, a nie w nowoczesnego All`Laha który karze sieć pokój na świecie poprzez zabijanie innowierców.. Zajebiście pokojowa religia :)

 7. Te same osoby ,co to krytkuja milcza jakos,kiedy islamisci wypinaja swoje dupy w centrach europejskich miast! Tu miejsce bylo do tego wlasnie przeznaczone. I nie jestem katolikiem!

 8. A podobno żyjemy w wolnym kraju. Zupełnie nie rozumiem tej nagonki. Jeżeli mieli ochotę na pielgrzymkę do świętego miejsca to w końcu ich sprawa.
  Przypomnę tylko krytykom, że jako chrześcijanie mamy pełne prawo do kultywowania swojej wiary.
  A swoich praw będziemy bronić. Przed każdym.

 9. Jak mają ochotę, to mogą nawet na rękach chodzić tą ścieżką. Ich sprawa, dopóki nie ingerują w wolność innych

 10. Nie jestem fanem afiszowaniem się z religijnością,ale wszystko jest dla mnie ok,wiara to prywatna sprawa,ciekawe tylko czy komentujący byliby tak samo wyrozumiali gdyby np.publicznie modlili sie do Allaha.

 11. bardzo dobry przykład młodych dla młodych ze wiary nie należy się wstydzic. Bronić wiare jak własnej bramki przed złem które nie wie w co gra.

 12. PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli CZARNA SZUMOWINA TRAKTUJE LUDZI JAK B(L)OGA NIE TYLKO W OKRESIE „WIELKIEGO … „ (z)BAWIENIA, „CZY WAM SIĘ PODOBA, CZY NIE I BASTA” JAK KURIA JEGO MAĆ. :

  Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK’a:

  1) kz nszz solidarnosc organistow
  2) kz nszz solidarnosc organistow (od 2 do 9 [3; 4; 5; 6; 7 i 8 niedostępne] )
  3) kz nszz solidarnosc organistow 10

  Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

  kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

  W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

  UWAGA: Po sukcesywnie zamykanych stronach Kz Nszz Solidarnosc Organistow (z do-PiS-kiem od 2 do 9) związek 24.X.2016 r. uruchomił najnowszą stronę: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 10 , na którą serdecznie zaprasza.
  Wszyscy zainteresowani materiałami mogą zwrócić się do związku drogą e- mailową w sprawie wysłania zawartości w formacie PDF o lepszej jakości niż zamieszczane JPG FACEBOOK ‘ a. (dotyczy to wszystkich stron związkowych).
  Syzyfowa praca nad zamieszczaniem „powtórek” materiału z usuwanych stron mija się z celem.

  CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE… przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha…

  Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

  Całą charakterystykę sytuacji PiS – lamu od „wygranych” wyborów 2015 przez paPIESKIE ŚWIATOWE DNI ŚW.(ira) 2016 r. w Krakowie po po – PiS – y MINISTR(ant)ÓW w podróży, POGRZEB ŻYWEJ TARCZY (z)BAWIENIA i „PANÓW, BO SĄ PANAMI” zawierają „DZIENNIKI ZWIĄZKU” do dnia 23.II.2017 r.
  Niermienną charakterystykę (z)BAWIENIA PiS – lamistów z Nadrzędną Instytucją Watykanu i Czarną Rozpaczą od 9.III.2017 r. zawierają „DZIENNIKI ZWIĄZKU” do dn. 13.III.2017 r.

  NIE WIERZYSZ? – zobacz!

  Tylko w marcu 2017 r. internetowa wybrana prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

  1) „GK24.PL” z dn. 18.III.2017 r. w artyKULe: „Egzorcysta: Szatan jest jak pies na uwięzi. Głośno szczeka, a jak się blisko podejdzie – ukąsi” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

  2) „WYBORCZA.PL” z dn. 18.III.2017 r. w artyKULe: „Ksiądz Stanisław Walczak: Z ludźmi rozmawiaj jak z Bogiem” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

  3) „PIKIO.PL” z dn. 18.III.2017 r. w artyKULe: „Burza w sieci. Piłkarze reprezentacji Polski na kolanach w Fatimie (video)” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

  4) „WP” z dn. 18.III.2017 r. w artyKULe: „O. Paweł Gużyński: komu w katolickim kraju potrzebny parszywy rozdział Kościoła od państwa?” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

  5) „DZIENNIK BAŁTYCKI”; „KURIER LUBELSKI” oraz „TYGODNIK OSTROŁĘCKI” z dn. 19.III.2017 r. w artyKULe: „Cztery lata papieża Franciszka: reformuje, zaskakuje, szanuje go cały świat” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

  6) „TYGODNIK OSTROŁĘCKI” z dn. 19.III.2017 r. w artyKULe: „Ekstremalna Droga Krzyżowa w Ostrołęce – trwają zapisy” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

  7) „KURIER LUBELSKI” z dn. 19.III.2017 r. w artyKULe: „Złe traktowanie zwierząt to grzech” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

  7) „POLITYCZEK.PL” z dn. 19.III.2017 r. w artyKULe: 1} „URBANIAK ZRÓWNAŁ Z ZIEMIĄ RYDZYKA. „ZAPŁACISZ NAM KU***. RELIGIA CIEBIE NIE TOLERUJE”!”; 2} „KS. WALCZAK: KACZYŃSKI NAWET MODLIĆ SIĘ NIE UMIE!” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

  RESZTA NA FACEBOOK ‘ u.

  NIE WIERZYSZ? – zobacz!

  Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOŻY za ĆPUNÓW!

  Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

  Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA…

  ZOSTAŃCIE Z B(L)OGIEM., a będziecie (z)BAWIENI…

  (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ