UDOSTĘPNIJ
fot. antygator.com

Kate Hopkins, znana brytyjska dziennikarka przebiegnie ulicami Londynu „nago, z kiełbasą halal w tyłku”. To konsekwencje przegranego zakładu dotyczącego wyników wyborów na burmistrza stolicy Wielkiej Brytanii. 

Brytyjska dziennikarka złożyła na jednym z portali społecznościowych obietnicę, że jeśli wybory na burmistrza Londynu wygra muzułmanin Sadiq Khan, to w ramach protestu przebiegnie nago ulicami stolicy, z kiełbasą halal wetkniętą w odbyt.

fot. twitter
fot. twitter

Co jeszcze ciekawsze, dziennikarka na pytanie o to dlaczego nie użyje zwykłej, brytyjskiej kiełbasy, odpowiedziała, że nie chce urazić uczuć religijnych nowego burmistrza Londynu.

Po wygranej Khana w ostatnich wyborach, dziennikarka oświadczyła, że nie zamierza wycofać się ze swojej obietnicy i zapewniła, że kiełbaski halal są już zamówione i w drodze.

fot. twitter
fot. twitter

Jak informowaliśmy wcześniej, wybory na burmistrza Londynu wygrał kandydat Partii Pracy, Sadiq Khan, który zdobył 57% głosów, pokonując Zaca Goldsmitha – reprezentanta Partii Konserwatywnej. Sadiq jest synem imigrantów, jego rodzicie są Pakistańczykami, jednak Khan urodził się już w Anglii. Tak jak rodzice, jest muzułmaninem, co w przypadku burmistrza Londynu nigdy nie miało jeszcze miejsca.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: the telegraph

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKukiz’15 chce legalizacji „piwka pod chmurką”
Następny artykułSiostra Pawłowicz wchodzi do gry. Wspiera KOD i Kijowskiego. Posłanka się jej wypiera
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również