UDOSTĘPNIJ
Fot. Pixabay (Alexas_Fotos) - Wikimedia Commons (U.S. Air Force Kenna Jackson)

Sąd w Wiedniu skazał na 2 lata więzienia uchodźcę z Afganistanu, który w ciągu kilku miesięcy napadł aż 14 kobiet. Niektóre z nich jeszcze przez długi czas zmagać się będą z traumą i atakami lęku. Mężczyzna twierdzi jednak, że nie jest do końca winny, gdyż do przestępstw namawiał go diabeł.

Od listopada 2016 do lutego 2017 25-letni Afgańczyk zaatakował aż 14 kobiet. Molestował je seksualnie, niektóre niestety zgwałcił. Wszystkie przeżyły za to wielki szok. Wciąż muszą zmagać się z lękiem oraz depresją. Według mężczyzny, które je skrzywdził, to nie jego powinny jednak winić za swoje nieszczęście.

Afgańczyk od zatrzymania powtarzał policji, że do skrzywdzenia kobiet namawiał go „jakiś diabeł”. W sądzie wyrażał za to skruchę, podkreślając, iż chce znów stać się dobrym, kochającym człowiekiem. Sędziów nie wzruszyła jednak jego postawa, więc będzie musiał spędzić w więzieniu 2 lata. Wielu internautów twierdzi, że i tak jest to zdecydowanie zbyt niska kara, biorąc pod uwagę ogrom krzywd, które wyrządził.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również