UDOSTĘPNIJ

Marta Kaczyńska napisała książkę wpisując się w ogólny trend pisania książek przez członków rodzin ważnych polityków. Gabriel Janowski został zatrzymany w Grecji (nie wiadomo za co, ale jutro rozprawa, to się dowiemy.) Janusz Korwin-Mikke uważa, że kobiety się trochę gwałci. Niestety, nie udało mi się uzyskać do wyżej wymienionych niusów komentarza Marysi z Gorzowa, Conchity Wurst ani Mamusi Małej Magdy.

To były najważniejsze niusy minionych dni. Jakieś pierdoły typu analiza wyników wyborów do PE czy próba oceny gen. Jaruzelskiego napiszę jutro albo pojutrze, coby dziś nie zaprzątać sobie nimi głowy w obliczu o wiele ważniejszych wydarzeń. Dziękuję, dobranoc.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPo wyborach. Parę refleksji o przyczynach wygranej populizmu Korwina.
Następny artykułPejzaż powyborczy
Mariusz Braszkiewicz
Mariusz Braszkiewicz (ur. 23 XII 1992 r.) - student prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Człowiek raczej lewicy, kociarz, piwosz, miłośnik kina polskiego. Poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży XVI kadencji (2010 r.) W latach 2009-2013 członek Federacji Młodych Socjaldemokratów. Obecnie bezpartyjny. Jako jedyny włocławianin wyróżniony wpisem na neonazistowskiej stronie Redwatch.

Zobacz również