UDOSTĘPNIJ

Grzegorz Braun nie będzie udzielał ekskluzywnych wywiadów mediom, które nazywa „gadzinowymi”. Według reżysera jednym z takich mediów jest TVN24. Przekonał się o tym dziennikarz stacji, który chciał uzyskać od Brauna wypowiedź na temat kampanii. 

Grzegorz Braun stwierdził, że „z całą, być może, sympatią” do dziennikarza, nie wypowie się, ponieważ nie ma gwarancji, że materiał nie zostanie zmanipulowany. Pracownik TVN24 chciał uzyskać wypowiedź do programu „Czarno na białym”.

Reżyser zapowiedział, że nie będzie udzielał ekskluzywnych wywiadów dla tej stacji, a w mediach takich jak TVN24 może pojawiać się tylko w programach na żywo.

„Nie będę udzielał ekskluzywnych wypowiedzi telewizjom, które okłamują opinię publiczną. Czynią to przez przemilczenie, manipulacje, dezinformacje…” – mówił Braun.

Jednocześnie ogłosił, że dziennikarze TVN24 mogą przychodzić na jego spotkania z wyborcami, ale mogą zapomnieć o uzyskaniu wypowiedzi do kamery.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKorea Północna: Tanajno w drugiej turze
Następny artykułGenialna Ogórek, charyzmatyczny Kukiz, dwie chorągiewki w II turze
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również