UDOSTĘPNIJ

Zbigniew Boniek skomentował w mocny sposób wczorajszy zamach terrorystyczny w Nicei, który pochłonął życie 86 ofiar. Mało tego, ponad 100 osób jest ranna. 

– Modlitwa modlitwą to jasne, ale robienie z Europy Euroarabii mnie wkurw*a… a minutą ciszy i marszami protestu nie obronimy się – komentuje Boniek.

Wczoraj w późnych godzinach, podczas obchodów narodowego święta Dnia Bastylii, ciężarówka zaczęła taranować tłum ludzi zgromadzonych w Nicei. Początkowo nie wiedziano czy był to zwykły wypadek, czy zamach, aczkolwiek szybko policja przekazała, że był to celowy atak.

Za zamachem stoi motywowany religijnie muzułmanin, 31-letni Mohamed Lahouaiej Bouhlel urodozny w Tunezji, który posiadał również francuskie obywatelstwo. Tak przynajmniej wynika z dokumentów, które znaleziono przy martwym terroryście. Ponadto był on znany policji w związku z użyciem przemocy i broni w przeszłości.

boniek zamach

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułAtak w Nicei. Tak zabito zamachowca (video)
Następny artykułPolicjanci rozmawiali z terrorystą przed zamachem. „Wieziesz lody? To nie ma problemu”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również