UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

Jak wynika z najnowszego badania opinii publicznej Pentagon Research blisko połowa Polaków nie darzy zaufaniem Pawła Kukiza, który w wyborach prezydenckich uzyskał trzeci wynik i został okrzyknięty „czarnym koniem” nadchodzących wyborów parlamentarnych.

„Bardzo wysokim” i „raczej wysokim” zaufaniem darzy Kukiza kolejno 4,5% i 17,2% badanych. Z kolei stosunek obojętny (ani nie ufa, ani ufa) do Pawła Kukiza ma 35,9% respondentów.

Największą grupę stanowią jednak osoby, które nie darzą go zaufaniem. 19% pytanych „raczej nie ufa” a 23,4% „nie ufa w ogóle” Kukizowi.

Według komentujących wyniki badań politologów i ekspertów ds. wizerunku politycznego Pawłowi Kukizowi najbardziej szkodzi on sam poprzez swoje wypowiedzi, które często zaprzeczają jego poprzednim słowom a także konflikty między członkami tworzącej się formacji Kukiza, wśród których znajdują się działacze skrajnych środowisk prawicowych.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh, źródło: pentagononline.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRosja: sygnalizacja świetlna w szczerym polu
Następny artykułOchotnicze patrole antybanderowskie monitorują granicę polsko-ukraińską
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również