UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia

Wokół katastrofy smoleńskiej narosło już tyle legend i teorii spiskowych, że nie wiadomo, w co jest prawdą, a co wymysłem lub manipulacją. W tym procesie dezinformacji brylują media, które podają niesprawdzone i fałszywe informacje tylko po to, żeby wzbudzić niezdrową sensację. Niedawno wypłynęły nowe informacje, w które aż trudno uwierzyć.

18 kwietnia 2010 roku biskup Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego Mieczysław Cieślar wracał z Łodzi z nabożeństwa pogrzebowego księdza Adama Pilcha. Duchowny ten był luterańskim kapelanem wojskowym i zginął w katastrofie smoleńskiej. W miejscowości Przecław samochód, którym jechał biskup Cieślar zderzył się z innym pojazdem. W wyniku tego wypadku biskup poniósł śmierć. Wydarzenie to, chociaż straszne same w sobie, nie miałoby większego znaczenia w dyskursie społecznym gdyby nie jeden fakt.

Bliscy znajomi luterańskiego biskupa twierdzą, że 10 kwietnia, tuż przed godziną 9. otrzymał on SMSa właśnie od księdza Adama Pilcha o treści „Żyjemy”. Mogłoby to oznaczać, że część pasażerów przeżyła tragiczny wypadek. Naturalnym skojarzeniem nasuwającym się w tej sytuacji jest oczywiście osławione hasło o strzałach słyszalnych na pierwszych filmach z miejsca katastrofy, które pojawiały się w sieci już od dnia katastrofy. Znajomi biskupa Cieślara wspominają, że planował on przekazać wszystkie posiadane informacje odpowiednim służbom. Uważają też, że bał się o siebie.

Historia ta wydaje się być tym bardziej podejrzana, że oskarżony o spowodowanie wypadku 27-letni Adrian D. początkowo został początkowo obwiniony jedynie o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Dopiero wiele godzin później zmieniono kwalifikację czynu na spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Chociaż mężczyzna przyznał się do picia w dniu wypadku alkoholu, jednak utrzymywał, że w chwili wypadku znajdował się w innym miejscu. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi do 12 lat więzienia, mimo to 27-latek uniknął kary.

Źródło: wrealu24.pl

83 KOMENTARZY

  • Tak. Dalej twierdzę że to nie był zamach. Z dwóch powodów. Po pierwsze. Kto mógłby chcieć dokonać zamachu na miernego prezydenta kraju praktycznie nie liczącego się w Europie (to mój kraj i ojczyzna z czego jestem dumny ale prawda niestety jaka jest każdy widzi). Po drugie. Są nagrania z kokpitu i trzeba być debilem aby kazać pilotom lądować w takich warunkach. I uważam że winna jest arogancja władzy i brak odpowiedniego przygotowania lotu przez kancelarię prezydenta bo to ona ten lot organizowała. Takie jest moje zdanie i takie są fakty.

   • Nie wiem jak Cię nazwać ale jesteś takim człowiekiem do którego nie docierają żadne argumenty.Utrwaliłeś sobie jeden scenariusz w głowie i powtarzasz go bez końca a śledztwo odkrywa coraz to inne okoliczności .Być może jesteś jednym z tych którzy uznają za swój kraj Polskę choć Polakami nie są.

     • A kto powiedział że celem był mierny prezydent …a nie 5 generałów ,prezes NBP,RPO …debil to ty jesteś i tobie podobne lemingi …

     • Débilem jest ten kto nie wierzy w zamach ..a jeszcze większy débil to ten co wierzy we wszystko co zobaczy w tv .

    • Kolego, to nie jest żaden scenariusz. To są fakty, do ktorych dorarła PAŃSTWOWA KOMISJA, nie jakaś psedudo komisja speców od parówek. Głosy ze skrzynek są odczytane przez Polaków, wielokrotnie, do ostatniego „kurwa!”. I nie ma co szukać bzdur, rozliczać tych co nic z tym wspólnego nie mieli. Grupa filmowców, ktora zrobiła bardzo naukową serię filmów o katastrofach dla PLANET, zrobiła z tego wypadku film i jest on logiczny, spójny i uznany za prawdziwy. Władze IATA przyjęły raport Millera bo każdy raport i wnioski są upowszechniane ku przestrodze. Teraz jest niby komisja przygłupów Berczyński i Binienda i ta komisji nie zrobiła dosłownie NIC !! Oprócz wydania 1,4 mln zł. Wystarczy ?

    • jeden dowód na coś nowego, o czym do dziś nikt by nie wiedział-plisssss, chyba tylko kasa , którą Polacy płacą za pseudo-ekspertów

     • Drogi kolego zapamiętaj sobie moje słowa. Kiedy zachód nas chwali to znaczy, że nas wali od tyłu i wykorzystuje jak się da bo robimy im dobrze i mają z tego korzyści. Jeśli po nas jadą to znak, że w Polsce coś się dzieje ale dobrego dla nas nie dla nich dlatego ujadają. Serio myślisz, że Niemcom czy Francuzom zależy na Polsce? Obudź się i zacznij łączyć fakty i analizować rzeczowe argumenty a nie pluć nienawiścią do PISu, na którą to partię nota bene nie głosowałem.

     • no pewnie że słaby, ale przy nim są inne sławne pijaki i sb-kowcy. Jeden moze i słaby a drugi to trup i ruina :D Nawet Piłsudski spierd..lił gdyby nie Rozwadowski to by się posrał w portki za granicą że go Ruski ukatrupią :D Trochę historii, niestetyyy zakłamanej w cholere. A znając historię nie wykluczam zamachu a nawet daje 50%

     • i jeszcze coś jesteście niedojebani wszyscy a dowiecie sie tego za 20 lat „może” jak wyciękną jakieś akta, ktoś sypnie, a wy jesteście trawą koszoną codziennie :D polaczki srające w gacie, bez honoru, złodzieje, krętacze i cwaniaki bez wyjatku

   • Pomijając wszystko inne, to na jakiej podstawie twierdzisz, że celem zamachu, którego według ciebie nie było, mógł być tylko prezydent?

   • Miernego prezydenta??? Ludzie, poczytajcie o tym, co zrobił Lech Kaczyński dla Gruzji. Był to człowiek zdecydowanie nie na rękę Putinowi.

    PS. Nie wiem, czy to był zamach czy nie, ale jak się pisze coś o prezydencie to wypadałoby coś o nim wiedzieć.

   • Nazwanie Lecha Kaczyńskiego „miernym prezydentem” dowodzi twojej stronniczości. Ale pomijając to, był on bardzo niewygodnym politykiem dla wielu grup interesów zarówno w Polsce, jak i za granicami. Gdyby L. Kaczyński startował ponownie do wyborów przeciw Komorowskiemu (który wówczas startowałby nie z pozycji p.o. prezydenta, a jedynie marszałka sejmu) miałby niemal na pewno reelekcję. Tak jak raz już wygrał w 2005r. z Tuskiem, który jest o klasę lepszym graczem politycznym niż Komorowski. Śmierć L. Kaczyńskiego utorowała drogę do prezydentury dla Komorowskiego (powiązanego z ludźmi dawnych WSI) i całkowitej władzy nad Polską dla ludzi z obozu PO i umożliwiła im kręcenie wielkich interesów w kraju, była też na rękę Putinowi i rosyjskim strategicznym interesom. Jest więc logiczny motyw.
    Nagrania ze skrzynek bynajmniej nie dowodzą, że na pilotów była wywierana jakakolwiek presja. Ostateczna analiza z Instytutu Sehna wykluczyła to. Fałszywe wrzutki o tym jakoby gen. Błasik był w kokpicie i zmuszał pilotów do lądowania zostały całkowicie obalone.
    Sposób w jaki szczątki Tupolewa zostały rozrzucone po katastrofie też nie pasują do wzorca zniszczeń samolotów w takich wypadkach – rozbicie się stosunkowo wolno lecącego samolotu przy upadku z niedużej wysokości nie doprowadziłoby do rozerwania kadłuba na dziesiątki tysięcy mniejszych i większych kawałków- natomiast pasuje do wzorca zniszczeń w wypadku rozerwania samolotu przez eksplozję – to jest właśnie ta sytuacja, gdy powstają tysiące mniejszych i większych odłamków rozrzuconych szeroko po polu, w promieniu setek metrów.
    Śledztwo trwa nadal, zobaczymy jakie będą jego ustalenia. Ale w takiej sytuacji wykluczenie a priori możliwości zamachu i oskarżenie pilotów -to albo zwykły idiotyzm, bądź też, co według mnie bardziej prawdopodobne – próba świadomego sprowadzenia go na manowce w celu ukręcenia sprawy.

    • Wolno lecacego… samochod w crash tescie tez wolno jedzie i ile tych twoich drobniutkich kawaleczkow wszedzie fruwa… na fizyke sie wybierz a nie do ksiedza

    • Zapomniałeś o ekspertach gniotących puszki i rozrywających parówki, którzy wiedzę o katastrofach czerpią z doświadczeń z podróży lotniczych. Obudź się, poczytaj coś więcej niż pierdoły pseudokomisjantów wyrzucających miliony na trwanie w komisji. Przez rok nawet do Smoleńska nie dojechali a dochodzenie prowadzą. Tragedia…

  • Ty musisz łykać coś więcej niż tylko kazdą plotke :) Ciekawe czy gdyby tam lecieli Kwach z Komorem też byś darł ryja o zamachu.

   • Kwach z Komorem i Tuskiem nie lecieli bo to oni organizowali zamach. Gdyby choć jeden z nich zginął to zastanowiłbym się czy był to wypadek a tak jestem pewny że zamach. WSi wspólnie z GRU z całkowitym poparciem Komora i Tuska. Ba nawet śmiem twierdzić że brat Kaczyńskiego także wiedział i poświęcił brata wyższym celom. Bo tu nie chodzi o prezydenta ale o pozostałą załogę mającą niewygodne dowody dla przestępczej działalności podziemnego państwa polskiego i rządu światowego czyli układu zaczynając od: mafia Pruszków->WSI->Fundacji Procivili->GRU-> Loża Wielki Wshód->Loża P2->mafia Cosa Nostra, i na koniec zleceniodawca Wielka Loża Angli i państwo w państwie czyli centrum dowodzenia Illuminati City of London->MI6->CIA.

  • jaki zamach, wlecieli w sztuczna mgłę z Helu, zostali trafieni bezpośrednio rakietami z Moskwy a potem nastąpiła seria wybuchow – radości. Piloci próbowali ratować się przejściem na drugi biegun ale nie mogli bo byli w okrążeniu lotniska, którego nie było nawet widać. Słychać było okrzyki, że się zmieszczą, ale nie wszyscy dali rady przecisnąć się przez okna. W międzyczasie hostessy roznosily hot dogi i puszki z piwem (stąd odgłosy strzałów). Ponieważ dowody są porażające, komisja ds powtórnego zbadania zamachu nie.moze dojść do siebie i wydobyć głosu. Lekarze pracują. Psychotropy działają ale zbyt powoli, dlatego MON sprowadził dobre, mocne zioło z Argentyny. Kartel twierdzi, że pomoże na wszystko i otworzą się przed komisja nowe, nieznane światy, zagięta rzeczywistość i odwrotny czas…

   • Zależy, gdzie i jakiej wielkości były ładunki wybuchowe. Żeby „katastrofa” wyglądała wiarygodnie, należy użyć nie za dużych ładunków, by spowodować zniszczenie samolotu, a zwłaszcza przedniej jego części – tam gdzie siedział prezydent, ale jednocześnie by nie było oczywiste co spowodowało katastrofę. W takiej sytuacji ktoś siedzący w ogonowej części kadłuba mógłby przeżyć. Zdetonowanie zbyt dużej bomby spowodowałoby eksplozję tak potężną, że nie dałby się tego zwalić na „katastrofę z winy pilotów”. Eksperci z KGB wiedzą jak dobrać odpowiedni ładunek.

  • To wrzuc polglowku naboje do ognia i poczekaj chwile. Najlepiej nie odchodz od ognia, to moze jeden z pociskow strzeli ci w ten głupi łeb i wtedy ty i reszta twojej sekty zrozumiecie skad wziely sie odglosy strzalow w palącym sie wraku.

 1. Jebać PiS !!!!!! Jebać Kościół Katolicki !!!!!! Mam wyjebane w Smoleńsk !!!!!!! Niech Żyje Wolna Polska !!!!!!!!! Precz z Kaczorem – Dyktatorem !!!!!!!!

  • Debilizm w tym kraju przez jakiś czas mnie dołował i przerażał, ale spojrzałem na to z innej strony – zawsze mogę założyć partię, rzucić jakieś trafne hasła w zależności na co jest moda i porwać za sobą tłumy baranów i żyć ich kosztem :) mogę manipulować i zdobywać rzesze itd.

   Ostatnio straszna nagonka na Kukiza, że jakieś mieszkanie tam kupił i robi wały jak typowy polityk. Nie dziwię się mu. Facet miał koncept na odbudowę państwa ale jak spojrzał na polaczków którzy zamiast godnej pracy, uczciwych zarobków – krótko mówiąc NORMALNEGO KRAJU, wolą się bić o to kto ma pierdzieć w konstytucyjny stołek (czytaj: trybunał konstytucyjny) no to sorry…
   Komu by ręce nie opadły…

   Cytując klasyka: „was trzeba jebać, ruchać i na was zarabiać”

 2. Źródło wrealu24.pl i to powinno być na początku żeby dalej tego bełkotu nie czytać bo to organ prasowy PiS. Już Wyborcza jest bardziej wiarygodna.

  • Oba tytuły są tak samo niepoważne i niewiarygodne. A ty zdaje się świadomie używasz sztuczki psychologicznej i nieudolnie próbujesz przekonać, że GW jest ok.

 3. Taa bo Bronek, kwasny Olek, czy BolekMotorowa to byli piekni prezydenci. To za ich czasow rozkradziono prawie caly Nasz Majatek Narodowy. Ogarnijcie sie troche „postepowcy”

 4. Debile którrzy twierdzicie że to nie zamach bo „słaby prazydent” itp. . Nawet jeśłi to prawda że słaby, że zaraz by przegrał w wyboracz to czy to jest dowód w sprawie albo chociasz poszlaka ? Stuknijcie sie w głupie zakute łby najlepiej pierdolnijcie tak żeby sie rozpekły.
  Poszlakami sa właśnie takie zdarzenbia jak śmierc duchownego i jeszcze kilkudziesieciu innych osób kltóórzxy predstawiali niewygodne dla Tuska informacje. A dodowy przedstawui wkrótce komisja Macierewicza.
  Ruy śmierdzace gó…. moskiewskie lewackie becwały

 5. Ludzie! Przestancie pie…..ć! Mało macie bagna w rządzie?
  Smoleńsk to tragedia! Katastrofa, w której zginęli wspaniali ludzie – nie tylko Prezydent!
  Mamy teraz większe problemy w naszej kochanej Polsce, niż doszukiwanie się na siłę winnych tego tragicznego wypadku!
  Wyzywacie się jak gówniarze z podwórka! Obrzydlistwo!!!

 6. Bylo nie bylo nie wazne my powinnismy zabijac kazdego polityka ktory klamie jradnoe lub niedotrzymal obietnicy. Zwyczajnie zabijac te robaki, bo po glebszej analizie wyjdzie ze to obrona konieczna.

 7. Zauważam jedną zasdanicza prawidłowość każdej dyskusji w temacie Smoleńska. Ci, co chcą poznac prawdę używają logicznych argumentów obalających oficjalna wersję i zwykle sa to argumenty nie do podważenia. Po drugiej stronie jest powtarzanie wersji oficjalnej i w uzasadnieniu ubliżanie, drwina i pogarda.

 8. Nie słyszeliście o tym że Rosjanie którzy pierwsi dotarli na miejsce wypadku ukradli karty kredytowe z których wypłacali sobie pieniądze, telefony komórkowe oraz inne osobiste rzeczy? Jakim problemem jest to żeby z takiego telefonu wysłać smsa o takiej treści na zasadzie głupiego żartu. No bo że Ci ludzie za wiele chyba nie myśleli to wiadomo skoro liczyli na to że wypłacą sobie pieniądze osób które dopiero co zginęły w katastrofie, o sprawie słychać w całej Europie czy nawet całym świecie, wszędzie tam gdzie docierają media i że nie wpadną. Poza tym nie jest znowu wielkim problemem dowiedzieć się jak jest po polsku ” żyjemy” jeśli ma się dostęp do internetu. Podobnie jak my Polacy możemy się dowiedzieć jak to słowo brzmi dajmy na to po węgiersku, szwedzku czy chińsku. Zresztą, nie można wykluczyć że których z tych Rosjan znał polski w pewnym stopniu. Kolejną kwestią jest to że w realu24 oraz pikio przepisując po nich bezrefleksyjnie i własnego wkładu powołuje się na filmik nagrany zaraz po katastrofie w którym było słychać strzały. Widziałem go już mnóstwo razy. Przecież to już było ze 100 razy wyjaśniane i wałkowane. BORowcy co naturalne byli wyposażeni w broń no i jasnym raczej jest że amunicja w kontakcie z ogniem który widać na tym filmiku strzela co imituje wrażenie strzałów. Po drugie weźmy to sobie na logikę. Z jednej strony Rosja tyle kładzie na swoje tajne służby, mają jednych z najlepszych agentów na świecie o których krążą legendy, Putin jest mistrzem manipulacji i nagle postanawiają sobie zorganizować nieudolny zamach. No bo na takie miano zasługuje próba rozbicia samolotu na terenie mieszkalnym oraz przemysłowym. Bo tam zaraz obok tego smoleńskiego lasu były różne zamieszkane budynki od mechanika samochodowego po zwykłe domostwa. Dlatego Ci ludzie tak szybko po wypadku byli na jego miejscu i jedni nagrywali, tak jak twórca tego osławionego filmiku, inni kradli a reszta się przyglądała. Przy tego typu działaniach nie można mieć całkowitej pewności co się stanie z samolotem który ulega uszkodzeniu, jak sobie poradzą z nim piloci oraz czy samolot nie spadnie właśnie na te budynki. Przecież ze skrzynek jasno wynika że była mgła, a piloci nie wiedzieli gdzie się dokładnie znajdują. Wydawało im się że są bliżej lotniska. Zresztą, nawet zwykłe nagrania pokazują że tam była gęsta mgła, nie trzeba skrzynek. Po drugie nie można mieć pewności że wszyscy od razu zginą i czy właśnie nie będzie konieczne dobijanie pasażerów na oczach przypadkowych ludzi którzy to mogą nagrać czy później zeznać. Pamiętajmy że tam niedaleko była już obecna dość spora polska delegacja złożona z polityków, dziennikarzy, kamerzystów i innych osób. Dlatego właśnie ten kamerzysta z Polsatu który wykonał słynne zdjęcia rozbitego smoleńska tak szybo był na miejscu. Tak na marginesie, to jest ten sam człowiek którego swego czasu na rzecz własnej propagandy PIS uśmiercił a on w zeszłym roku w mediach społecznościowych dał znak że żyje i ma się dobrze. Jeśli faktycznie celem miał być Kaczyński to po co w takim razie zabijać pozostałe 95 osób? Już naprawdę nie było innej okazji? Nigdzie nie jeździł limuzyna za granicę? Kolejne wątpliwości budzi też fakt że Putin nie miał większego motywu żeby zabijać Kaczyńskiego. Polska nie jest główną siłą w NATO ani w UE. Poza tym niedługo w Polsce miały odbyć się kolejne wybory prezydenckie i Kaczyński nie miał wtedy wcale silnej pozycji. To już Putin miał 150 więcej powodów żeby uśmiercić Obame, Merkel czy innych polityków europejskich mocarstw.

 9. oczywiście że nie było zamachu sms to żaden dowód na przeżycie formy cielesnej ofiary wypadku. dusza jest nieśmiertelna i duchowny przysłał sms zanim się zorientował, że jednak lądowanie było ze skutkiem śmiertelnym dla pasażerów osoby odprowadzające dusze w zaświaty wiedzą o czym mówię

 10. Przecież to idzie bardzo łatwo sprawdzić wystarczy tylko aby prokuratura zarządała szgegolowych wyciągów tel. od operatorów

 11. To nie jest nowa informacja i nie należy jej traktować jako legendę, sfabrykowaną po latach dezinformację czy teorię spiskową. To fakt który pamiętam z pierwszych dni po katastrofie. Dziwi mnie natomiast, że wielu aktywnych internautów nie dziwią „przypadkowe” śmierci, wypadki i samobójstwa ludzi mających niewygodną wiedzę którzy a kolejno zostali uciszeni w procesie „porządkowania” oficjalnej wersji. Zastanawia mnie tylko czy to opłaceni trolle, aktywiści partyjni czy zaprogramowane jednostki z wyjałowionymi mózgami nie potrafiące samodzielnie wyciągać wniosków.

  • Najczęściej są to osoby które popierają PO i są im wierni we wszystkim…nie ważne co by zrobili oni będą ich popierać…to się nazywa tempota.

 12. Po prostu przekazał wiadomość ,że śmierci nie ma.Że wszyscy dalej żyja w innym wymiarze w ciałach astralnych. Nikt tego nie rozumie…..

  • No ale do astralu telefonu nie zabierzesz :) . Wiadomość wysłano już na ziemi, kilka minut po zamachu, zanim ktokolwiek z okolicy dotarł na miejsce katastrofy. Wszyscy niewygodni świadkowie musieli zginąć i giną nadal. Bo to jest gruba afera międzynarodowa, decyzja zapadła w rządzie światowym. Macierewicz tylko zaciera ślady on nic nie odkrywa, buduje jedynie kampanie na zamachu, tak samo jak w 1991 przejął teczki wszystkich sbeków i nie pisnał ani słowa opini publicznej. Tak samo jak rozwiązał rzekomo WSI i objął całą aferę Komorowskeigo i Fundacji Procivili jako ściśle tajną. POPIS to układ mafijny oni ściśle współpracują i zamieniają się stołkami co parę lat. to te same post PZPRowskie komusze ryje. Agentury, tajni współpracownicy, masoni wschodu i zachodu, syjoniści. Ich cel jest jeden zaorać kraj wydoić plebs, zachować Polskę jedynie jako kolonię i państwo teoretyczne.

 13. Prosta sprawa, ta ekipa była zbłaźniona w Polsce, więc wrócili do siebie, do Rosji, a zamach sfingowano, by nikt się nie interesował co ze starą ekipą. Teraz Macierevich i Kachynsky kontynuują dzieło oderwania Polski zjednoczonej europie, i odbudowania bloku wschodniego, pod batem rosyjskim.
  Zrozumcie PiS, to rosyjscy agenci, PZPR też krzyczało o patriotyzmie i dzielnych polskich bohaterach.

 14. Ani nie można wykluczyć zamachu, ani zwykłego wypadku. Rosjanie przez nieoddanie nam wraku, sami wpisali się na listę podejrzanych. Kategoryczne twierdzenie, że nie mogło dojść do niczego innego jak tylko zwykła katastrofa i że wszyscy myślący inaczej to debile, wskazuje na braki inteligencji w warstwie poznawczej. Po pierwsze: Rosjanie sterowali i sterują nami od set lat, z przerwami na dwudziestolecie. Po drugie: była to niepowtarzająca się okazja, by upokorzyć polskie państwo w oczach świata i pozbyć się najwyższych urzędników. Po trzecie: Kaczyński zagrał im w Gruzji na nosie, a czekista Putin nie lubi takiej muzyki. Po czwarte: nie chcemy być dla Moskwy bliską zagranicą, to się z nami nie cackają. Po czwarte: wrak nie został zwrócony do tej pory, a skoro nie ma nic do ukrycia, to czemu leży pod plandeką i rdzewieje. Więc obie wersje są i pewnie będą, aktualne. Niestety, zamiast wyważonej oceny sytuacji mamy dwie strony, które mówią: „zamach i tylko zamach”, co nie ułatwia sprawy i raczej można poczytać za prowokację, nawet i służb rosyjskich – warto obserwować gardłujących; i z drugiej strony, tych co kategorycznie twierdzą, że „na 100% nie było zamachu”, co wskazuje na głębokie pokłady tchórzostwa, skoro już sama myśl, że choćby mogło to być w 5% prawdopodobne, powoduje u nich spazmy lęku – wyczytać można to z emocji jakie w nich to wzbudza. Dla inteligentnych ludzi, przypomina to kłótnię zwolenników leczenia zapalenia płuc poprzez topienie w stawie, ze zwolennikami wkładania do pieca na trzy zdrowaśki. A teraz czekam na upust frustrackiej bezsilności i leczenie kompleksów przez tych, którzy chcą zagadać rzeczywistość:

 15. niedojebane polaczki ciagle korwa przeżywają po nocach Smoleńsk heh. Pare skirwieli zyjacych na koszt podatniks zdechlo i chuj z tym. A mnie to jebie heh. Wielcy kurwa polacy sprzedali polske a wy tyracie za grosze cioty


 16. Wyznawcy
  Pancernej brzozy
  Prosze,!
  Przestan’cie
  Sie, os’mieszac’
  Jak amerykan’scy doktorzy,
  Kto’rzy boja, sie, na moje
  Pie,c’ pytan’ odpowiedziec’
  Bo wiedza, z’e be,da, siedziec’.

  I wy i oni wiecie doskonale,
  Z’e zaaplikowanie tego co glosicie
  Zakon’czy wasze i waszych bliskich z’ycie.
  Janwid.

  ===========
  # 1494
  Technicy
  Lot.polskiego
  Oraz rosyjskiego
  Wszystkich kpiarzy
  Kto’rzy brzoze, smolen’ska,
  Za pancerna, uwaz’aja, ustawia,
  Podczas podobnego la,dowania
  Przy Smolen’skim plocie
  I be,dzie po klopocie.

  Ustawimy
  Szczego’lnie tych kpiarzy,
  Kto’rzy sie, cia,gle osmieszaja,
  Przed technikami polskimi i rosyjskimi
  Propaguja,c niesprawdzone
  Badania w celu winnych
  Katastrofy Solen’skiej
  Nie ukarania.

  Technik Lot Polskiego
  Jan Tarwid.

  #1471
  …Kpiny…

  Niemcy podobnie jak wyborcy
  PO kpili, z’e w obozach ludzi nie palili.
  Kpili do czasu tego az’ obozo’w
  Wlasnych nie odwiedzili.

  Wszystkich kpiarzy,
  Kto’rzy brzoze, smolen’ska
  Za pancerna, uwaz’aja, ustawimy
  Podczs podobnego la,dowania
  Przy Smolen’skim plocie
  I be,dzie po klopocie.

  Janwid.Dec,30/2015
  P.S.
  Ustawimy
  szczego’lnie tych kpiarzy,
  kto’rzy sie, cia,gle os’mieszaja,
  przed technikami polskimi i rosyjskimi
  propaguja,c niesprawdzone
  badania w celu winnych
  katastrofy Solen’skiej
  nie ukarania.
  —-
  …Szachy…

  Szachis’ci
  Kto’rzy nie sprawdzaja,
  Na szachownicy swoje wyliczenia
  W s’wiecie szachisto’w sa, bez znaczenia.

  Technicy cierpliwie
  Czekaja, odpowiedniej chwili
  By profesoro’w, doktoro’w,
  Oraz eksperto’w przetestowac’
  Ich wlasnymi tezami tak jak
  Byli testowani w labolatoriach
  Gdy ich z szacunkiem sluchali.

  Mr.Jan Tarwid -Janwid.
  July.30/2015
  Tech.Lotnictwa polskiego.

  P.S.
  Wyznawcy
  Pancernej brzozy
  Prosze,!
  Przestan’cie
  Sie, os’mieszac’
  Jak amerykan’scy doktorzy,
  Kto’rzy boja, sie, na moje
  Pie,c’ pytan’ odpowiedziec’
  Bo wiedza, z’e be,da, siedziec’.

  I wy i oni wiecie doskonale,
  Z’e zaaplikowanie tego co glosicie
  Zakon’czy wasze i waszych bliskich z’ycie.

  https://www.facebook.com/100007478568136/videos/o.775584332526236/1646455208947082/?type=2&theater

  ///

  # 2078
  …Obnaz’enie…
  Brak
  Komentarzy
  Wyznawco’w
  Pancernej brzozy
  Nieche,c’ logicznego
  Oraz matematycznego
  Mys’lenia obnaz’a.

  Obnaz’a w oparciu
  O matematyczne dzialania
  Kto’re jest jednoznaczne dla
  Logicznie mys’la,cego
  Z’e brzoza zlamana
  Powinna byc’ z plotem
  Matematycznie zmieszana.

  Autor Janwid.
  March 16/2017

  ///

 17. Ludzie…. ale wy jesteście pojebani xDxD Typowe polactwo… nie ważne o co, byle się kłócić. Śmiać mi się chce jak widzę wypociny co poniektórych, zaangażowanie godne podziwu. Niestety, jest to zaangażowanie w destrukcję Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ