UDOSTĘPNIJ

Wczoraj Polskę obiegła wiadomość o tym, że zakaz handlu w niedziele stał się faktem. Nie wszyscy będą się jednak do niej stosować. Biedronka i Lidl… mają go w nosie.

Zakaz handlu to prawdziwy cios dla wielu osób, które stracą na nim finansowo. Przede wszystkim zredukowane zostaną miejsca pracy, ucierpią zwłaszcza studenci, którzy pracować mogą tylko w weekend. O tym, że sami przedsiębiorcy stracą fortuny nie trzeba chyba bowiem nawet wspominać. Nic więc dziwnego, że ci ostatni błyskawicznie wykombinowali, jak obejść zakaz.

ZOBACZ TAKŻE: Biedronka się doigrała! Klienci zostali perfidnie OSZUKANI

Biedronka i Lidl mają w nosie zakaz handlu

Zgodnie z ustawą, zakaz nie obejmie cukierni oraz piekarni. Co z tego? To bardzo proste. Zarówno Lidl jak i Biedronka prowadzą wypiek pieczywa na miejscu, a w ustawie nie sprecyzowano, jaki procent sprzedawanych produktów musi stanowić np. pieczywo. Oznacza to po prostu, że ustawa nie obejmie zagranicznych gigantów.

Dyskonty śmieją się władzy w twarz i już zacierają ręce. W niedziele zamknięta będzie bowiem cała konkurencja, co spowoduje tylko maksymalizację zysków zarówno Lidla jak i Biedronki.

ZOBACZ TAKŻE: Wydało się! Klienci LIDLa będą wściekli

Nigdy nie zamrażaj TYCH rzeczy!


Nie masz ochoty na seks? Te rzeczy ZABIJAJĄ TWOJE LIBIDO!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również