UDOSTĘPNIJ
Fot. Instagram/Robert Biedroń

Robert Biedroń, będący obecnie jednym z najbardziej popularnych polskich polityków, nie oszczędził naprawdę gorzkich słów polskiemu aktorowi, który zaatakował innego celebrytę w związku z jego homoseksualizmem. Wyśmiewanie orientacji mężczyzny oraz nazywanie go „ped*łem” nie spodobało się prezydentowi Słupska, który niezwykle ostro odpowiedział gwieździe w rozmowie z mediami.

Nietolerancyjne uwagi, na których wygłoszenie zdecydował się w programie „Azja Express” Antoni Pawlicki, uderzyły bezpośrednio w Michała Piróga. Żarty z seksualności celebryty bardzo stanowczo skomentował Robert Biedroń, który sam także jest gejem i żyje w homoseksualnym związku.

– Podobno wczoraj był jakiś homofobiczny atak na Michała Piróga. Jakiś buraczany aktor zaczął go obrażać i przeciwko temu trzeba protestować, bo jeżeli jest wśród nas prawdziwy facet, to jest to Michał Piróg. To on ma jaja, żeby robić i mówić rzeczy, których wielu heteryków nigdy by nie zrobiło – powiedział bezpośrednio Biedroń.

– Oni powinni się uczyć od niego, ale też dwa razy puknąć się w łeb, zanim powiedzą coś rasistowskiego, homofobicznego, czy seksistowskiego, ponieważ zbiera to swoje realne żniwa i mamy przykłady dzieciaków, które słyszą homofobicznych buraków i popełniają samobójstwa – dodał także polityk, zaznaczając stanowczo, że Pawlicki powinien przeprosić za swoje zachowanie.

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również