UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia / bbc

39-letni obywatel Belgii, przedstawiający się w rozmowach z mediach jako „Sebastian”, po wielu latach terapii psychiatrycznej postanowił się zdecydować na eutanazję. Mężczyzna jest pedofilem i – jak przekonuje – nie może dłużej znosić cierpień psychicznych związanych ze swoimi zaburzeniami. 

Mężczyzna przez siedemnaście lat poddawał się szeregu terapii psychiatrycznych, które miały mu pomóc w zwalczaniu popędu seksualnego do dzieci, jednak żadna z nich nie przyniosła oczekiwanych skutków.

Mimo, że mężczyzna nigdy nie dopuścił się zabronionego czynu względem nieletnich to nie może znieść swoich zaburzeń, myśli względem nich jakie pojawiają się w jego głowie  i świadomości tego jakim niebezpieczeństwem jest dla niewinnych dzieci.

 –  To trwałe cierpienie, to jak bycie więźniem we własnym ciele. Nie jesteś w stanie z tego wyjść, mam stałe poczucie wstydu – opisuje swoją sytuację 39-letni pedofil.

Sprawa mężczyzny dostała się do mediów po tym, gdy napisał rozpaczliwy list zatytułowany „Pomóż mi umrzeć” do jednej z belgijskich ekspertek w dziedzinie pracy z pedofilami, Latify Bennarii. Kobieta po zbadaniu przypadku „Sebastiana” oświadczyła, że jest on przykładem ogromnej porażki lekarzy, którzy z nim pracowali.

Mężczyzna domaga się przeprowadzenia na nim eutanazji, ponieważ nie wierzy, że ktokolwiek jest mu w stanie pomóc.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: bbc

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPijane matki leżały na ulicy. Odebrano im pieniądze z 500+
Następny artykułPiS odpowiada Kukizowi w sprawie interwencji domowych po 500+. „Mamy świetne statystyki”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również