UDOSTĘPNIJ
Abuse

W Belgii sąd wydał wyrok, który wielu uznaje za skandaliczny. Imigrant, który wielokrotnie zgwałcił piętnastoletnią dziewczynę uniknie więzienia. Zamiast pozbawienia wolności, sąd wymierzył mu znacznie lżejszą karę.

20-letni imigrant z Iranu okazał się winnym seksualnego molestowania 15-latki. Dziewczyna uciekła z domu wraz z koleżanką, jednak ta w porę wróciła do swojego miasta. Ofiara postanowiła kontynuować podróż samotnie i spotkała grupę nieznajomych chłopaków.

Jeden z nich najpierw odurzył ją narkotykami i alkoholem, a następnie – kiedy już się obudziła – wielokrotnie zgwałcił. Dziewczyna próbowała stawiać opór, ale imigrant trzymał ją siłą i bił.

Co więcej, podczas gwałtów podduszał ją tak mocno, że dziewczyna mogła stracić życie. 20-latek groził, że jeśli nie przestanie krzyczeć i wzywać pomocy, to po prostu ją zabije.

Mimo wyjątkowego okrucieństwa, z jaką potraktował dziewczynę, sąd ukarał pochodzącego z Iranu gwałciciela wyłącznie… grzywną. Imigrant ma zapłacić grzywnę o wartości około 19 tysięcy złotych.

źródło: express.co.uk

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNiesamowita mapa graczy ze Steam w Korei Północnej
Następny artykułCharlie Sheen grubo przesadził? Życzy Trumpowi…
Maksymilian Tomanek

Wytykam politykom hipokryzję, kłamstwa i manipulacje

Zobacz również