UDOSTĘPNIJ
następca macierewicza

Zapowiadane zmiany w ministerstwach mogą nas dziś zszokować. Ujawniono nowe nazwisko, oto następca Macierewicza. Tej nominacji nikt się nie spodziewał.

Już dziś w południe mamy ostatecznie poznać nazwiska polityków, którzy obejmą kluczowe resorty. Zapowiadana rekonstrukcja może wprowadzić wiele zmian.

ZOBACZ TAKŻE: Minister PiS nie czeka na upokorzenie. ODCHODZI i ma w nosie rekonstrukcję

Oto następca Macierewicza

Na światło dzienne wypływają coraz to nowsze informacje na temat zapowiadanej rekonstrukcji. Jedna zmiana zdaje się być już pewna – ma nastąpić koniec Witolda Waszczykowskiego jako szefa dyplomacji.

ZOBACZ TAKŻE: Rekonstrukcja rządu to PRZYKRYWKA! PiS chce ukryć te TRZY sprawy

Jednak informacja o innej roszadzie jest szokująca. Antoniego Macierewicza zastąpić ma Mariusz Błaszczak, który obecnie sprawuje urząd ministra spraw wewnętrznych.

– Według moich informacji: Mariusz Błaszczak – MON, Joachim Brudziński – MSW, Jacek Czaputowicz – MSZ, Łukasz Szumowski – Zdrowie – napisał na Twitterze dziennikarz Konrad Piasecki.

To zaś oznacza kolejne przesunięcia i transfery w ministerstwach. Trudno stwierdzić, czy zmiany te zostaną zaakceptowane przez wyborców PiS. Wśród nich – jak komentują publicyści – jest wielu takich, którzy mają niemalże nabożny stosunek do niektórych polityków.

źródło: twitter.com

źródło: natemat.pl

Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!


Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również