UDOSTĘPNIJ
Richard Dean Anderson jako Angus MacGyver

Jeden z najpopularniejszych seriali lat 80-90. „MacGyver” powróci na ekrany telewizorów w nowej wersji. Stacja CBS rozpoczęła już prace nad wskrzeszeniem kultowego serialu. 

Przeżywający szczyty popularności na przełomie lat 80. i 90. serial o Angusie MacGyverze wykorzystującym swoje umiejętności do rozwiązywania problemów w oryginalny dla siebie sposób, będzie miał swoją współczesną kontynuację, a raczej prequel, bo nowa produkcja skupi się na wydarzeniach przed tymi, które mieliśmy okazję zobaczyć w pierwowzorze.

Jak oświadczyli realizatorzy prequelu MacGyvera (którzy pracowali przy oryginale) wydarzenia w nowej produkcji będą się skupiały wokół dwudziestoparoletniego Angusa MacGyvera, historii zwerbowania go przez służby specjalne i przebiegu nabywania wyjątkowych umiejętności.

Serial MacGyver był emitowany w USA w latach 1985-1992, miał fanów na całym świecie, w tym także w Polsce. Przedstawiał przygody byłego agenta służb specjalnych Angusa MacGyvera (w rolę wcielił się Richard Dean Anderson). Jego charakterystyczną cechą były niezwykłe umiejętności rozwiązywania problemów przy niekonwencjonalnym użyciu przedmiotów codziennego użytku. Co ciekawe serial był tak popularny, że umiejętność budowania „czegoś z niczego” doczekała się swojej nazwy odnoszącej się do serialu tj. MacGyveryzm a w języku angielskim powstał czasownik to MacGyver, oznaczający „naprawić”, „rozwiązać” czy „wymyślić”.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: naekranie.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPremier Czech: Niech żołnierze państw G. Wyszehradzkiej pomogą na węgierskiej granicy
Następny artykułW Calais zakazano protestu przeciwko imigrantom. Francuzi oburzeni
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również