UDOSTĘPNIJ

We wtorek 5 maja o godzinie 20:25 na antenie TVP 1 odbędzie się debata kandydatów na prezydenta. Jak ustalił portal NaTemat.pl Bronisław Komorowski nie zamierza wziąć w niej udziału.

Obecnie urzędujący prezydent tłumaczy, że kontrkandydaci nie chcą z nim dyskutować, a skupiają się jedynie na atakowaniu. Twierdzi także, że jego poglądy są wszystkim znane i nie widzi potrzeby udziału w debacie.

Pod znakiem zapytania stoi również udział w dyskusji Magdaleny Ogórek. Natemat.pl przytacza wypowiedz szefa sztabu kandydatki popieranej przez SLD „Wszystko zależy od Bronisława Komorowskiego. Od początku mówiliśmy, że albo wszyscy, albo nikt”.

300polityka.pl podaje, że debata ma trwać 90 minut i będzie składała się z 3 bloków tematycznych: Polityki zagranicznej i bezpieczeństwa, rozwoju gospodarczego i społecznego a także wizji i ustroju państwa.

Rozlosowano również terminy występów poszczególnych kandydatów w programach publicystycznych TVP w okresie od 22 kwietnia do 7 maja – jak czytamy na Dziennik.pl. Wywiady będą miały formułę tete a tete. W „Polityce przy kawie” kandydatów przepytywać będą Justyna Dobrosz-Oracz i Małgorzata Serafin. Natomiast w programie „Dziś wieczorem” – Beata Tadla, Krzysztof Ziemiec i Piotr Kraśko.

Źródła: NaTemat.pl, Dziennik.pl, 300polityka.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKolumbia: Amerykańscy żołnierze gwałcili nieletnie dziewczynki
Następny artykułWładze Kielc wezmą kredyt by spłacić poprzednie pożyczki
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również