UDOSTĘPNIJ

Jeden z liderów Ruchu Narodowego Artur Zawisza starł się  w studiu TVP z reprezentantem Twojego Ruchu Andrzejem Rozenkiem. Narodowiec stwierdził, że należy powiesić Urbana, a Rozenek „się wywinie”. 

Zawisza podkreślił, że chciałby powiesić komunistów, ponieważ „oni zabijali Polaków”. Powiedział, że należy przywrócić karę śmierci i zmieniać rzeczywistość. Dodał również, że stwierdzenie „a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści” jest ciągle w mocy.

Andrzej Rozenek zaapelował do publicznej telewizji, aby nie zapraszała więcej gości, którzy podżegają do nienawiści. Spytał również Zawiszę kogo chciałby powiesić i na jakich drzewach, na co narodowiec odpowiedział, że oczywiście najpierw sąd musiałby wydać prawomocny wyrok. Powieszony miałby zostać Jerzy Urban, były rzecznik prasowy Rady Ministrów w PRL. Andrzej Rozenek miałby się „wywinąć”.

Warto nadmienić, że Rozenek pracował kiedyś w tygodniku „Nie”, który należy do Jerzego Urbana.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBrzydzę się PRLem. Wsteczny bieg historii.
Następny artykuł„Kazał sobie salutować”. Nie można go zwolnić, bo… założył związek zawodowy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również