UDOSTĘPNIJ
Getty Images / Alex Livesey

Po dzisiejszym meczu pomiędzy polską a szwajcarską reprezentacją doszło do awantury pomiędzy zawodnikami obydwu drużyn. Szwajcarom puściły nerwy i ruszyli na Wojciecha Szczęsnego, który w prowokacyjny sposób odegrał się na równie prowokacyjne zachowanie szwajcarskich kibiców. 

Już po zakończonym meczu, w którym Polacy pokonali Szwajcarów po ciężkiej walce w rzutach karnych doszło do awantury pomiędzy zawodnikami obydwu drużyn. Jak donoszą dziennikarze obecni na miejscu, powodem było zachowanie Wojciecha Szczęsnego.

Polski bramkarz podniósł jeden z kubków z piwem, które szwajcarscy kibice zaczęli rzucać w stronę polskich piłkarzy, napił się z niego i z uśmiechem na twarzy pokazał Szwajcarom uniesiony kciuk w górę.

Z pozoru niewinne zachowanie polskiego zawodnika doprowadziło szwajcarskich piłkarzy do furii. Szwajcarzy najpierw ruszyli w stronę Szczęsnego, a potem zażądali wyjaśnień od kapitana naszej drużyny, Roberta Lewandowskiego.

Mimo awantury nie doszło do rękoczynów.

 

fot. twitter
fot. twitter

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: wirtualna polska

Skąd sympatia Russella Crowe do Polski? Znamy odpowiedź

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSzwajcarskie media o Gmochu: „Rasista! Skandal!”
Następny artykułSkąd sympatia Russella Crowe do Polski? Znamy odpowiedź
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również