UDOSTĘPNIJ

Dopiero co przestała być komentowana rozmowa Moniki Olejnik ze Zbigniewem Ziobro, a już mamy kolejną głośno audycję dziennikarki Radia Zet i TVN24. Tym razem w roli głównej Zbigniew Girzyński z PiS. Zapis tekstowy rozmowy jest następujący:

– A, czyli to nie konstytucjonalista? – pytała Olejnik.

– Ja rozumiem, że pani, jako zootechnik, przyznaje łatkę konstytucjonalisty – ripostował Girzyński.

– Jestem magistrem inżynierem zootechnikiem. I chciałam powiedzieć, żeby pan w końcu przestał obrażać moją uczelnię – SGGW, szkołę z tradycjami. I skończyłam studia podyplomowe na dziennikarstwie. Proszę mnie nie obrażać.

– Niech pani będzie poważna. 

Jest pan niegrzeczny, ale to jest typowe ? oświadczyła oburzona Monika Olejnik.

– A pani jest grzeczna?! Ooooooo! Pani tu jeszcze nigdy grzeczna nie była, a już zwłaszcza dla mnie
? skwitował Zbigniew Girzyński.

23 KOMENTARZY

  1. Pani Olejnik powinna mieć program o nazwie "jestem Gwiazdą" i nie zapraszać nikogo tylko sama siedzieć i się lansować… prawdziwy dziennikarz jest bezstronny i kulturalny , szanuje gościa , który odpowiedział na zaproszenie i przybył do programu . nooo allleee mamy czasy gdzie opozycja zagraża wszystkiemu co złe… więc bronić piekła trzeba za wszelką cenę…

  2. Podobno Monika Nowe Glany chce być prezydentem… Przepraszam, przepraszam, przepraszam. Podpowiadają mi tu z boku, że nie prezydentem, tylko prezerwatywą. Ale początek się zgadza, prawda?…

  3. panie Robercie czy kiedykolwiek przysłuchał się Pan wypowiedziom posła Girzyńskiego? On w przeciwieństwie do p. M. Olejnik i wielu innych dziennikarzy oraz posłów jest świetnie obeznany w prawie. Zauważył Pan coś sprzecznego z prawem w wypowiedziach posła PiS-u?

  4. Hej…przecież ta kobieta prowokuje swoich gości.Zadając pytanie ,sama na nie odpowiada……pełno w niej agresji,pretensji,krzyku i bezradności…..tak zachowują się ludzie niezrównoważeni psychicznie……..menopauza….dość tej histeryczki bo dojdzie jeszcze do bójki radiowej.Wychodzenie ,że studia!!!! -obrażona królowa polskiej sceny PO.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ