UDOSTĘPNIJ
fot. youtube/rt

W sieci pojawiło się nagranie z momentu zneutralizowania zamachowcy z Nieci, który podczas obchodów Dni Bastylii zamordował przynajmniej 84 osoby, a kolejne 130 ranił. Policja po zatrzymaniu ciężarówki otworzyła do terrorysty ogień.

Liczba śmiertelnych ofiar wczorajszego zamachu to 84 osoby. Ponadto kolejne 130 rannych (w tym ok. 50 dzieci) znajduje się w szpitalu, część z nich jest w stanie krytycznym. Policja wciąż prowadzi śledztwo, które ma wyjaśnić m.in. takie kwestie jak to czy terrorysta pracował sam. Przeszukano także jego mieszkanie i rozpoczęto liczne „operacje policyjne”, jednak nie podano szczegółów czego one dokładnie dotyczą.

ZOBACZ TAKŻE – Wiadomo kim był zamachowiec z Nicei

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać ostateczne starcie policji z terrorystą. Po ty gdy funkcjonariuszom udało się zatrzymać ciężarówkę, w stronę kierującego nią mężczyzny poleciał grad kul. Kabina maszyny nosi ślady wielu kul, ponieważ z racji jej wysokiego położenia nad ziemią, policjantom trudno było trafić chowającego się terrorystę.

ZOBACZ TAKŻE – Nagranie z momentu ataku. Tak terroryści wjechali w tłum (video)

Wszystko telefonem nagrał jeden z naocznych świadków.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źrodło: rt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWiadomo kim był zamachowiec z Nicei
Następny artykułBoniek wściekły po zamachu: Wk*rwia mnie robienie z Europy Euroarabii, marszami się nie obronimy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również