UDOSTĘPNIJ

Co najmniej 5 ofiar śmiertelnych i drugie tyle ciężko rannych – to bilans ataku na jeden z klubów nocnych w Cancun w Meksyku. Wśród ofiar znaleźli się obcokrajowcy. 

W położonym w północnej części stanu Quintana Roo, nad morzem Karaibskim Cancun późną nocą w poniedziałek doszło do ataku na nocny klub „The Blue Parrot”, w którym przebywali uczestnicy odbywającego się w mieście festiwalu muzycznego.

Wśród ofiar są Kanadyjczycy, Włosi i Kolumbijczycy – w sumie 5 osób. Trzy razy tyle zostało poważnie rannych (wśród rannych również znaleźli się obcokrajowcy), w tym ochroniarze lokalu.

Ze wstępnych ustaleń meksykańskiej policji wynika, że napastnik najpierw zaatakował ochroniarzy, a później zaczął strzelać do kogoś w środku. Napastnik wykorzystał panikę jaka powstała w klubie i zbiegł z miejsca.

Policja nie podaje dokładniejszych informacji, jednak poinformowała że mniej więcej w tym samym czasie odnotowano inną strzelaninę w pobliżu klubu.

W sieci pojawiły się już nagrania z miejsca ataku.

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOcbs news
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTego nie spodziewał się nikt. Zgłoszono Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla
Następny artykułZiemiec ma dość. Prawie się popłakał
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również