UDOSTĘPNIJ

Starcie Zbigniewa Stonogi z policją trwa. Po głośnej awanturze na jego posesji oraz zaoferowaniu pracy polegającej na jeżdżeniu za radiowozami, teraz biznesmen posunął się krok dalej.

Okazuje się, że rzecznik policji Mariusz Sokołowski i aktor Tomasz Karolak razem bawili się w Sylwestra w luksusowym hotelu Senator. Mieli nie zapłacić za balangę, a właścicielem ich długów został właśnie Zbigniew Stonoga. Biznesmen podpisał umowę kupna-sprzedaży wierzytelności aktora oraz rzecznika policji. Jak twierdzi „to koniec Mariusza Sokołowskiego”.

„Od tych tak zwanych elit różnimy się tym, że my pijemy za swoje, a oni za nasze” – powiedział Stonoga komentując imprezę sylwestrową w hotelu Senator.

„To nowy etap życia Pana Sokołowskiego, gnojka, który naprawdę pomówił mnie o to, że mam 29 spraw. To nieprawda”.

„Sokołowski, kupiłem dla Ciebie smycz, od dziś będziesz moim nadwornym pieskiem i masz czas, jedną dobę i pokazać społeczeństwu gdzie jest 29 spraw karnych przeciwko Stonodze. I tak już Cię nie ma,za chwilę Cię urlopują, a później pójdziesz… w pizdu”

sokołowski

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGenerałowie wyklęci
Następny artykułPolska: Rośnie popyt na broń i artykuły paramilitarne
Wiadomości Pikio
Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

56 KOMENTARZY

  1. Bluzga na funkcjonariuszy państwowych, publikuje to, nagłaśnia i… nic – nikt go nie ściga, nikt na oskarża, nikt nie pozywa. To budzi moje podejrzenia. A to, że wyzywa ich w sposób całkiem uzasadniony, to już inna sprawa.

  2. Miłosz Marine Milordowaty Czy to temu, który mu "wbił" na parking, nabluzgał od najgorszych i opublikował to w sieci? To niech spróbuje takiego bluzgania policjantowi zwykły, szary człowiek, i niech to opublikuje, a będzie włóczony po sądach aż do… skazania. No i zostanie zrujnowany finansowo. Panu Stonodze bieda, z tego, co widać, nie grozi. To mnie zastanawia, m. in. jako człowieka nękanego i przez policję, i przez prokuraturę, a może i przez sąd. I też mam ochotę na te instytucje pobluzgać, ale mnie wolno jednak znacznie mniej, niż bohaterowi komentowanego tu filmiku.

  3. Człowieku nie wiesz co działał ten policjant przed nagraniem. Po włączeniu kamery zaczął się jako tako zachowywać, wiemy to z relacji z ów zdarzenia klientów Pana Stonogi którzy widzieli całe zajście i byli oburzeni zachowaniem Pana policjana.

  4. Miłosz Marine Milordowaty to że mu nic nie udowodniono w tym kraju .. to też dziwne …. bo udowadniano już niejedno kłamstwo i bzdurę… niszcząc niewinnych ludzi… znaczy po mojemu to chyba jakieś rozgrywki siebie wartych szczurów, stonóg, chrabąszczy i całej zgrai karaluchów

  5. ten człowiek jest podejrzany,prawdopodobnie stoją za nim służby,zwykły człowiek miałby juz pozamiatane…on narazie wyrabia sobie życiorys bojownika i niewykluczone że bedzie za niedugo w polityce a ludzie mu wierzą i pojdą za nim..taka inna odmiana naszego kukuńka wałęsy…PS.druga sprawa że wcale nie musi tak być i jest wiarygodny(bardzo bym chciał)

  6. Miłosz Marine Milordowaty
    114 uniewinnień , przesiedział ponad 2 lata bez wyroku , zabito mu matkę doprowadzając ją do zawału , kobieta miała 70 parę lat i rozebrano ją w areszcie do naga , fiskus nie oddał mu 2 mln zł wskutek czego musiał zamknąć część swojej działalności i pozwalniać pracowników … Obecnie ma 3 sprawy z czego jedna wróciła do ponownego rozpatrzenia , w drugiej zapadł wyrok uniewinniający (prawdopodobnie to ta sama sprawa co 1 z tym że w innym sądzie) a 3 sprawa to ta z tym obrażaniem funkcjonariusza na prywatnym terenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ