UDOSTĘPNIJ

Jeśli ktoś myślał, że niespotykana dotąd popularnośc PSL podczas wyborów samorządowych, 98% głosów nieważnych w gminie Arcelin, czy tydzień ,,liczenia” głosów to było coś niesamowitego, to był w błedzie. Jak informuje Bronisław Komorowski na swoim profilu na portalu Facebook – zebrał on ćwierć miliarda podpisów.

Mała popularnośc spotkań z wyborcami, głównie zakłocana przez zwolenników innych partii, czy ściąganie dzieci ze szkół, by te tworzyły tłum na spotkaniach nie zapowiadały wielkiego sukcesu obecnego prezydenta. Jednak płacenie za podpisy, obiecywanie miejsc w komisjach, zlecenie zbierania urzędnikom i listonoszom przyniosły oczekiwane efekty. Na listach poparcia obecnego prezydenta podpisało się ponad 700 % obywateli.

 

Nie wiadomo, czy nieoczekiwany sukces PSL w wyborach samorządowych, czy nieznajomość matematyki przez Bronisława Komorowskiego i jego sztab spowodował taką liczbę podpisów. Obraz na fanpejdżu prezydenta został szybko zmieniony, jednak niewykluczone, że czekają nas kolejne odmęty szaleństwa.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZakłócał spotkanie z Komorowskim. Zatkali mu usta taśmą! (video)
Następny artykułKreml szykuje „ważne oświadczenie”. Tajemnicza scena i ciężarówki na Placu
Michał Pasternak

Konserwatywny liberał, członek partii KORWiN, który w życiu kieruje się poszanowaniem wolności, własności i sprawiedliwości. Pasjonat prawa, oraz wszelkiej wiedzy politycznej

Zobacz również