UDOSTĘPNIJ

Już 2 godziny temu na popularnej Rue de Rivoli znalazło się mnóstwo policji. Zamknięto także pobliską stację metra, gdyż mówiło się o potencjalnym zagrożeniu bombowym. Teraz jednak na ulicach Paryża znalazła się cała armia złożona z funkcjonariuszy.

Na Polach Elizejskich doszło do strzelaniny. Nieznani napastnicy otworzyli ogień do policji, która odpowiedziała tym samym. Jeden z funkcjonariuszy zginął na miejscu, a drugi z nich jest ciężko ranny. Jednego zamachowca zabito, jednak drugi z nich (o ile było ich tylko dwóch) ciągle pozostaje na wolności. Niektóre media podają także informacje o innych postrzelonych.

Ogromny fragment Pól Elizejskich zostały otoczony kordonem policji. Taka operacja wymaga naprawdę ogromnej liczby policjantów. Chociaż ani ludzie ani dziennikarze nie mogą zbliżać się bezpośrednio do miejsca akcji, to na umieszczanych w internecie filmach widać, jak w oddali migoczą dziesiątki policyjnych syren, a pobliskimi ulicami mkną kolejne radiowozy.Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPILNE: Zamach w Paryżu, policja ostrzelana w samym sercu miasta! (VIDEO)
Następny artykułTo nie koniec! Strzały w centrum handlowym, kolejna śmierć
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również