UDOSTĘPNIJ

Działacz Młodych dla Polityki Realnej został zatrzymany za przyniesienie na wiec prezydenta w Krakowie krzesła. Było to nawiązanie do wpadki prezydenta Komorowskiego w japońskim parlamencie, gdzie wszedł w butach na siedzenie spikera. 

Działacz Młodych dla Polityki Realnej wylądował w areszcie. W sieci od razu pojawiły się informacje, że jedna z radnych dzwoniła w tej sprawie i okazało się, że chłopak został zatrzymany za „obrażanie głowy państwa”. Obecni na miejscu aktywiści potwierdzali wersję, że chłopak został zatrzymany za posiadanie krzesła.

Telewizja TVN24 podała, że członek Młodych dla Polityki Realnej był pseudokibicem, który chciał cisnąć krzesłem w prezydenta. Sprawę nazwała „incydentem na wiecu”. Jak miał powiedzieć rzecznik małopolskiej policji telewizji TVN24, młody człowiek najpierw wykrzykiwał wobec prezydenta obraźliwe hasła, a potem chciał rzucić w niego krzesłem. W pobliżu stali nieumundurowani policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę. Ma on usłyszeć zarzuty.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKomorowski odnalazł “Inkę”?
Następny artykuł#MonitorujemyMedia: TVN24 znów szokuje! Policja kłamie?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również