UDOSTĘPNIJ

Muzułmanie stanowią już ponad 5 procent brytyjskiego społeczeństwa, a niektórzy z nich nie szanują brytyjskiej kultury. W ciągu dekady ich liczba w Wielkiej Brytanii niemal się podwoiła. W jednym z pubów sieci Wetherspoon nieopodal Feltham znajduje się apel do muzułmanów.

Na ścianie lokalu wisi plakat adresowany do muzułmanów, który sugeruje, że jeśli nie podoba im się kultura Wielkiej Brytanii i wolą żyć zgodnie z regułami Prawa Szariatu to mogą „wypierda$ać”.

„Rasistowski plakat wzorowany na tych z okresu II Wojny Światowej został przypięty do tablicy korkowej znajdującej się w pubie.” – czytamy na portalu Polishexpress.co.uk.

Plakat, który znajduje się w pubie jest wzorowany na tych, które pochodzą z okresu II Wojny Światowej. Został zaobserwowany przez jednego z biesiadników, który przybył do pubu na lunch wraz ze swoim muzułmańskim kolegą. Panowie wyszli z lokalu zanim otrzymali jedzenie, mimo iż mieli jedynie 30 minut przerwy na lunch. Mężczyzna podkreślił, że przez plakat obaj poczuli się bardzo niekomfortowo.

Tekst plakatu po angielsku:

“Muslims – Are you unhappy with our countries? Are you offended by our culture? Would you prefer to live under Sharia Law? Then we have a simple solution for you. Get the f*** out of our countries, and go back to the monstrous s******** you came from. You can live under Muslim rule there and enjoy it as much as you like.”=

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: polishexpress.co.uk

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPoroszenko porównuje separatystów do Mordoru z Władcy Pierścieni
Następny artykułCzeka nas koalicja PO-PiS? Politycy obydwu partii nie wykluczają
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również