UDOSTĘPNIJ

Kolejne badania potwierdzają, że szczepienie dzieci nie ma żadnego związku z autyzmem. Naukowe dowody nie przekonują jednak antyszczepionkowców. 

Różne rodzaje szczepionek podano 79 małym małpom, które podzielono na sześć grup. Obserwowano je przez sześć lat, po czym zakończono eksperyment stwierdzając wprost: szczepionki nie spowodowały żadnych zmian w zachowaniu ani mózgu małp.

Co ciekawe, badanie to było sponsorowane przez grupę antyszczepionkowców Safe Minds. Jak zareagowali na takie wyniki? Postanowili je zanegować.

– Według przewidywań, do 2025 roku epidemia autyzmu będzie kosztować Stany Zjednoczone bilion dolarów. Według najnowszych badań, 40% rodziców potwierdza, że autyzm ich dzieci jest powiązany ze szczepionkami – czytamy w oświadczeniu Safe Minds. Organizacja odniosła się też do eksperymentu z małpami. Ich zdaniem, składał się on z kilku faz. Pierwsza z nich wykazała, że szczepionki działały negatywnie, a następne… nie mają znaczenia, bo organizacja ma powody przypuszczać, że były przeprowadzone nierzetelnie.

źródło: deadstate

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNie żyje Andrzej Wajda
Następny artykułOto jak CETA może doszczętnie zniszczyć polskie rolnictwo
Maksymilian Tomanek

Wytykam politykom hipokryzję, kłamstwa i manipulacje

Zobacz również