UDOSTĘPNIJ

Anna Grodzka, była posłanka z ramienia partii Twój Ruch, wystąpiła w reklamie Rajstop firmy „Adrian”. Podpis brzmi: „każdy ma prawo być sobą”.

To nie pierwsza kampania reklamowa, która poruszyła komentatorów. Firma „Adrian” słynie z promowania się wizerunkiem kobiet, które odbiegają od wizerunku typowej modelki reklamującej rajstopy w większości firm. Wcześniej do współpracy zapraszano starsze lub pulchne kobiety, panie po zabiegu mastektomii, Monikę Kuszyńską na wózku inwalidzkim oraz Ilonę Felicjańską, której podpis przypominał o jej chorobie alkoholowej. Napis na billboardzie brzmiał „Adrian kocha wszystkie kobiety”.

W najnowszej kampanii reklamowej wystąpiła była posłanka Anna Grodzka, która obecnie zajmuje się działalnością społeczną i dziennikarstwem.

– Każdy ma prawo być sobą. Adrian kocha wszystkie kobiety – czytamy.

Grodzka pojawiła się już na billboardach. Nie wiadomo czy firma nastawia się na promocję poprzez szokowanie czy jest to element kampanii społecznej.

adrian rajstopy

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSejm przyjął ustawę dekomunizacyjną
Następny artykułPadła druga klacz gwiazdy w Janowie Podlaskim. Kupiona za 340 tys. euro
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również