UDOSTĘPNIJ

W wyborach prezydenckich wystartuje Janusz Palikot, swojego kandydata poszukuje wciąż SLD. Okazuje się, że do walki o fotel Prezydenta RP może wystartować również Anna Grodzka z zarządu Zielonych. 

– Usłyszałam propozycję, ale na razie próbujemy zbudować szerszą koalicję, aby kandydata popierała nie tylko nasza partia – mówi Grodzka w rozmowie z portalem natemat.pl. – Padła propozycja mojego startu, ale na razie nie zaakceptowałam jej ani ni odrzuciłam – dodaje.

Zieloni próbują wciąż zaistnieć na polskiej scenie politycznej. W ostatnich wyborach samorządowych kandydatka Zielonych na prezydenta Warszawy Joanna Erbel zdobyła 2,8 proc. głosów, więcej niż Andrzej Rozenek z Twojego Ruchu. Teraz, formacja spróbuje sił w wyborach prezydenckich, jednakże to znacznie większe wyzwanie. Kampania musi być prowadzona w całym kraju, a do zarejestrowania kandydata potrzeba 100 000 podpisów.

Partia rozważa, czy jest sens startowania oddzielnie i czy może poprzeć kogoś z innej lewicowej formacji. Jeśli zdecyduje się na walkę na własną rękę, kandydatką będzie Anna Grodzka. To najbardziej rozpoznawalny polityk Zielonych.

źródło: natemat.pl

20 KOMENTARZY

 1. Koniecznie niech Pan/i startuje w wyborach Prezydenckich. Będę głosowałza i jak sądę bardzo duza część polaków. Gorzej juz niemoże być a może być przecież śmieszniej. Proszę sie nie wahać bo moze już nie być szansy. Jak widać w Europie idą powazne zmiany. Społeczeństwa prawdopodobie stracą poczucie humoru i staną się nietolerancyjne.

 2. Oj ty, ty, nietolerancyjny, męski szowinisto, wstydź się. Ja ciebie nie rozumiem, ty jakiś polski, ciemny jesteś. Wyjdź z oplotka i spójrz – swiat się zmienia, płec się zmienia, dobre piwo w gówno się zmienia, … ups…, co ja pierdolę, znów leki Niesiołowskiego Gośka mi przez POmyłkę dała?

 3. Nie mogę zrozumieć czemu Wy którzy komentujecie ten artykuł macie wątpliwości co do jego płci ? Problemy z racjonalnym postrzeganiem świata ?

  Czy to jest tajemnica, że to jebnięty ćwok niestety rodzaju męskiego, który na siłę wykreował się na skrzywionego imbecyla płci żeńskiej do której podkreślam owo stworzenie-bo to już NIE człowiek-NIE NALEŻY. Po to aby zaistnieć na scenie "politycznej" bo dla mnie to już tylko pieprzona tragedia.

  Takie coś powinno albo zamknąć się w 4 ścianach swojego pokoju i tam pokazywać na ile on jest "kobietą" tak żeby żaden NORMALNY człowiek tego nie widział. Bo ja jestem facetem, heteroseksualistą i nie biegam krzycząc wszędzie jestem FACETEM i do tego heteroseksualnym.

  Jest taki pomysł, żeby tych wszystkich jakże tolerancyjnych chcących praw dla swoich zboczeń i zwyrodnień zamknąć na jednej wyspie i zostawić samych sobie wszystkich co do jednego ;) Zobaczymy jak długo homoniewiadomo zostanie homoniewiadomo. Niech przedłużają swoją rasę i poglądy tylko między swoimi za kilkadziesiąt lat jak nie WYZDROWIEJĄ to po prostu znikną z powierzchni ziemi i nareszcie będzie normalnie.
  Włączę tv i nie będą mi pokazywać na każdym kanale i o każdej godzinie homosiów i nie będzie tematu i organizacji które muszą zajmować się równouprawnieniem czegoś czego w ogólne nie powinno być .

  Takie wynalazki jak Grodzka powinny zniknąć z życia publicznego raz na zawsze a za sam fakt, że coś takiego chce startować i reprezentować mój kraj powinno się łeb ukręcić i wrzucić do doła :)

  Nawet świąt się nie da przeżyć w normalny tradycyjny spokojny sposób.

 4. Myślę , że powinna Pani zgłosić swoją kandydaturę. W momencie kiedy SLD zdecydowało się na konserwatywno-klerykalną kandydatkę, ludziom którzy mają dość klerykalnej Polski nie pozostał już żaden kandydat/ka. Biedroń też nie miał szans a jednak wygrał wbrew wszelkim prognozom. Do odważnych świat należy Pani Aniu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ