UDOSTĘPNIJ
instagram.com/anja_rubik/

Anja Rubik nie po raz pierwszy wzięła udział w odważnej sesji. Popularna modelka słynie z tego, że otwarcie mówi o swoim ciele i seksualności. Tym razem jednak opublikowane zdjęcia są o wiele ostrzejsze. Na fotografiach można zobaczyć piersi i waginę słynnej modelki. 

Artystyczna sesja została opublikowana na koncie Anthony’ego Vaccarello, dyrektora generalnego domu mody Saint Laurent. Czarno-białe zdjęcia kompletnie nagiej Anji Rubik otoczone są plamami różnych barw. Zastanawiające jest to, że Instagram, który słynie z bardzo restrykcyjnej polityki dotyczącej nagości, nie usunął zdjęć, które zostały opublikowane 7 listopada. Dotychczas serwis usuwał zdjęcia na których chociażby eksponowane były nagie sutki.

#Sexedpl

Kilka tygodni temu Anja Rubik podjęła bezprecedensowy krok – stworzyła kampanię #Sexedpl, w której otwarcie mówi się o seksualności i antykoncepcji. Kampania stworzyła szansę zmienienia sposobu mówienia i świadomości Polaków na temat seksu. W kampanii wystąpili aktorzy, muzycy, przedstawiciele kultury, a także politycy.

–  Nie rozumiem skąd ten wstyd. Wypieramy seksualność, choć to najbardziej naturalna część naszego życia – pisała Anja Rubik na swoim Facebooku, promując kampanię.

Trudno powiedzieć, czy opublikowana sesja jest częścią składową kampanii. Bez wątpienia, zarówno sesja, jak i kampania #Sexedpl mogą przyprawić wielu o rumieńce.

Źródło: planeta.fm, instagram.com

Ile dała, żeby mieć TAKIE ciało? Oto pierwsza polska żywa Barbie!


Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również