UDOSTĘPNIJ

„Piękna, szkoda że ma małe szanse” – pisze o Magdalenie Ogórek amerykański portal „Playboya”. 

Na łamach portalu znalazł się krótki artykuł na temat kandydatki SLD na prezydenta RP. Autor tekstu ubolewa nad tym, iż w Stanach Zjednoczonych w wyborach startują mężczyźni w okolicach wieku emerytalnego, a nie takie kobiety takie jak Magdalena Ogórek.

„Tylko na nią spójrzcie” – zachęca autor sugerując czytelnikom, by przejrzeli załączone fotografie kandydatki SLD.

Według „Playboya”, charyzmy Ogórek ma dowodzić między innymi to, iż w swej karierze była już prezenterką telewizyjną i występowała w serialach.

„Pewnie zna się na finansach” – wnioskuje autor z faktu, iż Ogórek pracowała jako konsultantka w Narodowym Banku Polskim.

„Ogórek nie zobaczymy więc prawdopodobnie ani na szczytach NATO, ani w trakcie konferencji w USA, co jednak z pewnością nie powstrzyma mężczyzn przed śledzeniem kampanii wyborczej w Polsce” – czytamy. Autor ubolewa nad tym, iż Ogórek ma małe szanse na zwycięstwo, zważywszy na poparcie jakim cieszy się w Polsce Bronisław Komorowski.

ogórek

źródło: playboy.com

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułO pigułce „dzień po” i dyskusji o niej, moim zdaniem
Następny artykułJerzy Urban i JKM – o dwóch takich, którzy się nie chrzanią.
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również