UDOSTĘPNIJ

Donald Trump ma niezliczoną ilość przeciwników, którzy – od ogłoszenia wyniku wyborów – nieustannie maszerują amerykańskimi ulicami. Liberałowie nie mogą pogodzić się z porażką, a zwolenników Trumpa nazywają nazistami.

Protestujący przeciwko nowemu prezydentowi USA wyjątkowo chętnie używają słów takich jak „faszysta” czy „nazista”. Wydaje się jednak, że większość z nich nie do końca rozumie, co te określenia naprawdę znaczą.

Pewien mieszkający w USA Polak nie wytrzymał lekkomyślnego wyzywania od nazistów. Przyszedł więc na jedną z demonstracji liberałów i wykrzyczał do kamery, co sądzi na ten temat.

– Ci ludzie chodzą po ulicach z sierpem i młotem na koszulkach i ja nie mogę się oburzać. Ale oni mogą nazywać mnie nazistą, kiedy tylko mają na to ochotę? To pierdolona bzdura! Miliony Polaków zginęły w walce z nazistami […] Jestem zmęczony byciem nazywanym nazistą tylko dlatego, że jestem kurwa biały. – powiedział.

Apel Polaka nie spotkał się co prawda z aprobatą uczestników marszu, jednak internauci byli zachwyceni jego postawą. Pod filmem pojawiły się setki komentarzy przyznających mu rację.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również