UDOSTĘPNIJ
Fot. Allegro - Pixabay (Michał Jarmoluk)

Chociaż pracownicy siedziby Allegro bardzo często otrzymują listy od użytkowników strony, jeden z nich szczególnie ich poruszył. Nie kryli oni zdziwienia, gdy zobaczyli na kopercie pieczątkę bułgarskiej poczty. Treść okazała się jednak jeszcze bardziej zaskakująca. 

Tajemniczy Iliyan z Bułgarii zdecydował się napisać do pracowników Allegro, ponieważ zainteresowany był jedną z ofert umieszczonych na stronie. Do koperty włożył on własnoręcznie napisany list, którego treść w języku polskim przepisał prawdopodobnie z translatora, oraz konkretną sumę pieniędzy.

Poprosił on, aby ktoś kupił dla niego wybrane czasopisma sportowe i wysłał do Bułgarii prywatnie, ponieważ strona nie oferuje sprzedaży za granicę. Głęboko poruszyło to przedstawicieli Allegro, którzy od razu postanowili mu odpowiedzieć.

– W Allegro nie możemy przyjmować wpłat za zakupy w gotówce, dlatego musieliśmy odesłać pieniądze. Ale sytuacja była wyjątkowa, więc osobiście kupiłem te gazety. Przesyłkę opłaciło Allegro – opowiedział mediom Wojtek Matelski z obszaru Customer Experience, czym niezwykle wzruszył wielu internautów.

Te zdjęcia kotów ROZBROJĄ każdego!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również