UDOSTĘPNIJ

Jak donoszą media, czeski prezydent Miloš Zeman po raz kolejny dobitnie dał do zrozumienia, że lubi spożywać alkohol i nie widzi w tym nic złego.

„Chciałbym podziękować wam za najpiękniejszy napój na świecie” – mówił Zeman na spotkaniu z czeskimi producentami win jakie odbyło się dzisiaj na Hradczanach. Narzekając, że wśród odznaczonych winiarzy, którzy wcześniej uczestniczyli w lokalnych targach, nie ma kobiet, Zeman wspominał swoje „częste wizyty” w winiarniach za młodu. „Człowiek, który nigdy nie odwiedził winiarni nie jest człowiekiem w pełnym tego słowa znaczeniu” – stwierdził. Swoje przemówienie czeski prezydent zakończył toastem: „Śmierć abstynentom i wegetarianom”.

Nasunęły mi się dwie refleksje po lekturze. Czesi mają fajnego prezydenta, w przeciwieństwie do tego polskiego ciula, który ma jaja tylko na marynarce, a po drugie, przypomniałem sobie, że alkohol pomaga usunąć nie tylko stres, ale i biustonosz, majtki i wiele innych rzeczy.

dp

/za kresy.pl/

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułLista 100 najbogatszych Polaków wg magazynu Forbes
Następny artykułVeto! Pustynne bękarty rujnują dziedzictwo ludzkości!
Dariusz Polniak

Umiarkowany reakcjonista, internetowy flâneur, koneser tanich win – ma nie tylko subtelne powonienie, by zwietrzyć absurd, ma również podniebienie, by go smakować.

Zobacz również