UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia

Władysław Frasyniuk w ostatnich miesiącach aktywnie udzielał się podczas różnego rodzaju protestów i demonstracji przeciwko rządom PiS. W wywiadzie dla Moniki Olejnik, emitowanym na antenie TVN, dawny przewodniczący Unii Wolności nie omieszkał skomentować poczynań obozu rządzącego. Frasyniuk zdradził również, co Lech Kaczyński powiedział mu kiedyś o swoim bracie, Jarosławie. 

Będący gościem „Kropki nad i” Władysław Frasyniuk stwierdził, że on i jego koledzy zachowali życzliwe wspomnienia związane z Lechem Kaczyńskim. Zupełnie inaczej traktują jednak jego brata.

– W moim środowisku Leszek Kaczyński nadal budzi sympatię. Dlatego nie wolno porównywać go z Jarosławem. Kiedyś spytałem Leszka, co myśli o swoim bracie. Odpowiedział, że Jarek to jest koryfeusz, to zwierzę polityczne – opowiadał opozycjonista.

Na pytanie Olejnik o to, co sam Frasyniuk sądzi o prezesie PiS, jej gość odpowiedział szczerze i bez ogródek.

Jarosław Kaczyński jest starszym, zgorzkniałym panem, który odreagowuje wszystkie niepowodzenia i urazy. Ale po jego stronie, nikt nie jest mu w stanie podskoczyć – stwierdził z niechęcią Frasyniuk.

Przewodniczący nieistniejącej już Unii Wolności wyraził również rozczarowanie postawą opozycji. Jego zdaniem nie robi ona wystarczająco dużo, aby uratować „zdewastowane państwo”. Frasyniuk skrytykował strategię PO i Nowoczesnej, które według niego nie oferują niczego poza byciem „anty PiS”. Dostało się również Grzegorzowi Schetynie, będącego według Frasyniuka „słabym szefem” Platformy Obywatelskiej.

Źródło: wp.pl

Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również