UDOSTĘPNIJ
fot. Youtube/JaJakubiec

Gesty i zachowania Magdy Gessler są niepowtarzalne. Mimo to, Mateuszowi Jakubcowi udało się odtworzyć charakterystyczne cechy znanej restauratorki a jego film robi furorę w sieci.

Aktor na umieszczonym w sieci nagraniu udaje Magdę Gessler. Parodiuje ją w sposób zaskakująco precyzyjny. Każdy jego ruch głowy i mina przywodzą na myśl znaną restauratorkę.

Mateusz Jakubiec jest aktorem i piosenkarzem. Znać go możecie z kilku filmów paradokumentalnych, desek teatru Buffo lub jego kanału na Youtube. Aktorowi bez wątpienia nie brak dystansu do siebie i kreatywności. Już samo obserwowanie go, biegającego po Warszawie w blond peruce i luźnych, zwiewnych ubraniach, budzi śmiech.

Aktor na nagraniu udaje, że przeprowadza bliżej nieokreśloną, „kuchenną rewolucję” w stolicy. Zaczepia ludzi i wypytuje ich, jak się odżywiają. Wącha jedzenie na straganach i przestawia krzesła w restauracjach.

Internauci są zachwyceni grą aktorską Jakubca. Szczególnie przypada im do gustu charakterystyczne „pu”, które aktor odtwarza. Parodię „Kuchennych Rewolucji” obejrzało ponad pół miliona osób.

źródło: Fakt.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również