UDOSTĘPNIJ

Po zaskakującym wyborze Donalda Trumpa na prezydenta USA, co bardziej emocjonalni Demokraci wpadli w szał. Masowe protesty i demonstracje czy palenie amerykańskiej flagi to jednak nie wszystko.

W USA dochodzi również do fizycznych ataków na tle politycznym. Do mediów docierają kolejne ataki o pobiciach zwolenników Donalda Trumpa. Okazuje się jednak, że fala agresji dotarła także do Europy.

Szwedzki mistrz kuchni – Anders Vendel – został brutalnie pobity przez trzech napastników. Ich motyw miał być wyjątkowo idiotyczny – Vendel przypominał im Donalda Trumpa. Nie wiadomo, czy przestępcy pomylili go z prezydentem elektem czy też po prostu postanowili go „ukarać” za fizyczne podobieństwo. Faktem jest, że Vendel trafił do szpitla.

– Siedzę w izbie przyjęć od paru godzin, czekam na prześwietlenie. Zostałem pobity przez trzech muzułmanów w wieku 25-35 lat. Myśleli, że jestem podobny do pana Trumpa. Dwóch z mężczyzn złapało mnie za ręce z tyłu, a trzeci okładał mnie po całej twarzy. Próbowałem się bronić nogami. Jednak po otrzymaniu około 20 ciosów w twarz, upadłem na podłogę. Wtedy, wszyscy trzej zaczęli mnie kopać, wszędzie gdzie się dało – w twarz i głowę. Mam złamany nos, opuchnięte oko, wargi i szczęki, nawet złamany prawy kciuk – napisał na facebooku Vendel. Post został już usunięty.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTrump złożył deklarację ws. wraku Tupolewa
Następny artykułMiędzynarodowa, dobrze znana firma oskarżona o finansowanie ISIS
Maksymilian Tomanek

Wytykam politykom hipokryzję, kłamstwa i manipulacje

Zobacz również