UDOSTĘPNIJ

Ma jedną twarz i głos, lecz trzy różne imiona i nazwiska. Ta tajemnicza osoba pojawia się w mediach dość często, lecz internauci dopiero teraz ją rozpoznali i są zaskoczeni. Sprawa wygląda jak w „Archiwum X”. Tajna agentka PiS została zdemaskowana!

Zazwyczaj pojawia się w prorządowych mediach jako ekspertka, która rozprawia na różne tematy. Jedna twarz, chociaż ma wiele imion i nazwisk. Raz jest blogerką, później członkinią Klubu „Gazety Polskiej” w Paryżu, a następnie przedstawiają ją jako obrończynię krzyża. Tajna agentka Prawa i Sprawiedliwości mówi, kim jest.

Możemy ją spotkać pod trzema różnymi postaciami: Anita Zapłatka, Anita Zapładka, Magdalena Bąk. Każda z nich jak się okazuje to ta sama osoba. Sprawa dość tajemnicza. Internauci mają jednak czujne oko i wypatrzyli, że coś jest nie tak. W rozmowie z naTemat Anita Zapłatka wyjaśnia, skąd się wzięły te różnice.

Inaczej w TVP, inaczej w TV Republika

Najpierw zauważamy ją w TVP, kiedy to głośna była sprawa o krzyż na pomniku Jana Pawła II we Francji. Wtedy agentka pojawia się jako Anita Zapładka z Komitetu Obrony Pomników Jana Pawła II. Ma na sobie biało-czerwoną pelerynkę z orłem na piersi, dokładnie taką samą, jaką miał prezes PiS podczas wycieczki w góry. Wypowiadała się wtedy dla TVP. Jak twierdzi, przekręcono jej nazwisko, gdy się wypowiadała. Pani Anita jest bardzo mocno zaangażowana w obronę krzyża.

ZOBACZ TAKŻE: PIS WŁAŚNIE WYROLOWAŁ DUDĘ! OŚMIESZONY JAK DZIECKO

Następnym razem można było ją zobaczyć w „Telewizji Republika”. Kobieta, która ma dokładnie tę samą fryzurę i okulary przedstawiona jest jako Magdalena Bąk, blogerka mieszkająca na stałe we Francji. Tutaj również broniła krzyża i opowiadała o francuzach zmęczonych Unią Europejską. Dla tej samej stacji w 2015 roku agentka wypowiadała się o zamachach. Wtedy była już jako Anita Zapłatka.

Sprawa jak z „Archiwum X”

Ta kobieta nie jedno ma imię. Sprawa wygląda jak z „Archiwum X”. Przez dłuższy czas nikt się nie dopatrzył, że ta kobieta przedstawiana pod trzema różnymi imionami jest w rzeczywistości tą samą osobą. Czujne oko internautów w końcu ją jednak wypatrzyło. Kobieta przyznaje się, jak jest naprawdę.

ZOBACZ TAKŻE: SŁUŻBY WCHODZĄ DO MINISTERSTWA PIS! BĘDZIE LIKWIDACJA

Konto na Twitterze założyłam lata temu. Mam dwa imiona i mam również nazwisko panieńskie. Rzeczywiście jestem Anita, Magdalena, Agnieszka Zapłatka, z domu Bąk. To jest moje rodowe nazwisko. A Twitter to medium społecznościowe, gdzie ludzie mają prawo do używania bardzo różnych nazw. Nie widzę zgrzytu, że użyłam drugiego imienia i nazwiska rodowego – mówi Anita Zapłatka.

Źródło: natemat.pl

Tak upamiętnia się Smoleńsk - znane pomniki w Polsce i na świecie [ZDJĘCIA]


Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również