UDOSTĘPNIJ

Na premierze „Smoleńska” pojawiły się najwyższe osoby publiczne w państwie, łącznie z prezydentem Andrzejem Dudą. Na premierę nie chciała pójść Pierwsza Dama, która zamiast filmu Krauzego wybrała komedię Woody’ego Allena.

Premiera filmu „Smoleńsk” miała miejsce w Teatrze Wielkim i zgromadziła czołowych działaczy PiS oraz prezydenta. Pierwsza Dama nie chciała jednak dołączyć do męża i wolała wybrać się do kina na inny film.

Jak podaje Polityka, Agata Duda wraz z córką udały się na nową komedię Woody’ego Allena o tytule „Śmietanka Towarzyska”. Oba seanse rozpoczynały się praktycznie w tym samym czasie. Rodzina prezydenta miała doskonale się bawić i być w dobrych humorach. Panie były chronione przez funkcjonariuszy BOR, aczkolwiek spotkanie wyglądało jak typowy „babski wieczór”, choć w eleganckich ubraniach.

Komedia Allena nie ma wyśmienitych recenzji, aczkolwiek radzi sobie lepiej od „Smoleńska”, który jest negatywnie oceniany nawet przez prawicowych znawców kina.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPiS zrównuje KOD i ONR. „Margines marginesów, ta sama płaszczyzna”
Następny artykułGasiuk-Pihowicz jednak miała rację. Wpadka mediów
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również