UDOSTĘPNIJ
Fot. Wikimedia Commons (TVP) - Flickr (Al Ibrahim)

Wielka afera w TVP. Telewizja jest oskarżana o akceptowanie i PROMOWANIE kazirodztwa. Wszystko w związku z flagowym serialem „Klan”.

Jeden z najpopularniejszych polskich seriali pod ostrzałem. Widzowie są oburzeni wątkiem który pojawił się w ostatnim odcinku „Klanu”. Jakiś czas temu, jeden z głównych bohaterów telenoweli zakochał się w…swojej ciotce.

Jasiek i Dominika znają się ze studiów. Ich gorąca miłość rozkwitała w niewiedzy na temat tego, że są spokrewnieni. Wyszło to na jaw gdy dziadek Jaśka, Jerzy odwiedził swoją odnalezioną po latach córkę i spotkał swojego wnuka.

Klan bawi i uczy

Niedawno opisywaliśmy niedorzeczną scenę „edukacji seksualnej” serialowego Maćka. Jego matka, Grażyna wyjaśnia róznice między rodzicami na przykładzie… precla. W tej metaforze Maciek jest preclem, jego biologiczny ojciec jest mąką, a ojciec społeczny, ten, który wychował chłopca, czyli Rysiek Lubicz – to kucharz. A on jest, jak wiadomo, najważniejszy.

Rodzi się jeszcze pytanie – kim w tej metaforze jest mama? Na to pytanie Grażyna także znajduje odpowiedź. Otóż okazuje się, że mama to piec. I tu już nie ma rozróżnienia, czy mama biologiczna (która Maćkowi zmarła), czy adopcyjna. Obie są jednym piecem, w którym rośnie (i wychowuje się dziecko).

Fragment odcinka udostępnił na Twitterze użytkownik „Prof. dr hab. Wikary”. Sam internauta też pokusił się o komentarz.

– Pełna dramatyzmu i brutalności scena, w której Jacek wygłasza egzystencjalny monolog nad bitym filetem (w serialu Klan). Obejrzyj i pomyśl nad światem – pisze w opisie filmu.

Źródło: wp.pl

Kiedyś najseksowniejszy żyjący mężczyzna... a dziś?

Jakie korzenie ma Magda Gessler? Nie do wiary! Polskie gwiazdy, które mają obce pochodzenie

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również