UDOSTĘPNIJ

Posłanka Platformy Obywatelskiej, Agnieszka Pomaska, stała się jedną z najbardziej krytykowanych posłanek opozycji. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego uznała, że należy zapewnić parlamentarzystce ochronę. 

Bardzo nieudany występ w Al Jazeerze, podarcie „uchwały o suwerenności Polski” i głosowanie w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy za przeprowadzeniem dyskusji nad stanem praworządności w Polsce doprowadziły do tego, że przeciwnicy Platformy Obywatelskiej skierowali swoje celowniki właśnie w stronę Pomaski.

Posłanka skarżyła się na hejt na żywo oraz w internecie. Ten ostatni stał się na tyle intensywny, że Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zaproponowała posłance ochronę.

– Grożono mojej rodzinie i mnie. Na przykład, że zostanę powieszona. Dostałam propozycję ochrony ze strony Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Śledztwo trwa, jeden z autorów gróźb pracuje z spółce państwowej – mówi posłanka w rozmowie z Gazeta.pl.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: gazeta.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPolicja ukrywa dane o radykalnym wzroście interwencji domowych po 500+
Następny artykułUK: Biali heteroseksualni mężczyźni z zakazem wstępu na wykłady o równości
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również