UDOSTĘPNIJ

Od wczoraj w anty-rządowych mediach krąży kompromitujące Kaczyńskiego zdjęcie. – Nie potrafi nawet rozmawiać przez telefon – nabijają się zwolennicy opozycji, bezlitośnie drwiąc z prezesa PiS. Tym razem jednak to oni, a nie Jarosław Kaczyński, padli ofiarą technologii.

Od dawna wiadomo, że Jarosław Kaczyński nie należy do ludzi, którzy technologię mają w małym palcu. Nie posiada konta w banku, ani profili w social media, które w XXI wieku są przecież jednym z najskuteczniejszych kanałów kontaktu z wyborcami. Społeczeństwu łatwo przyszło więc uwierzyć w manipulację, która podbija ostatnio internet.

Na popularnym zdjęciu widać, jak Jarosław Kaczyński trzyma telefon do góry nogami. Mało tego – zamiast do urządzenia, mówi do chroniącego go etui.

Cała sytuacja z pewnością byłaby bardzo zabawna i nie świadczyła zbyt dobrze o prezesie PiS. Nic takiego nie miało jednak miejsca. Krążące po sieci zdjęcie to zwykły fotomontaż. Osoba, która się nim zajmowała, spartaczyła sprawę – zapomniała bowiem, że w takim ustawieniu telefonu lampa błyskowa obok aparatu powinna być po jego drugiej stronie.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również