UDOSTĘPNIJ

Po meczu Polonii Warszawa z Radomiakiem Radom 9 listopada policja postanowiła ukarać mandatami za przeklinanie wszystkich kibiców obecnych na sektorze gości. Funkcjonariusz policji nie miał zamiaru dyskutować z kibicami. 

„Sąd czy mandat?” – takie pytanie zadawał wszystkim kibicom policjant.

Internauci odnaleźli film, który znowu stawia w wątpliwość profesjonalizm polskiej policji. Przedstawia funkcjonariuszy policji, którzy wypisują mandaty w wysokości 100 złotych wszystkim kibicom z sektora gości, jako karę za rzekome bluźnienie. Nagrany policjant odmówił dyskusji z nagrywającym go kibicem i postawił proste pytanie:

Pytanie brzmi, czy Pan przyjmuje mandat czy nie? Ja się nie pytam czy Pan przeklinał czy nie.

Autor filmu podkreśla, że przyjazd do Radomia z Warszawy to koszt minimum 60 złotych, dlatego wielu kibiców postanowiło przyjąć mandat, mimo iż uważali się za niewinnych. Część kibiców zdecydowała się na wyjaśnienie sprawy w sądzie. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku uniewinnienia koszt dojazdu do sądu ponosi państwo.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPolityczny Kingpin, czyli kartoteka Adama Hofmana
Następny artykułSmutek młodych
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również