UDOSTĘPNIJ

A jednak! Szeptali o tym wszyscy, ale większość nie dowierzała. Jak dowiedziały się właśnie media, dymisja Macierewicza jest już pewna! 

Jak ustalili dziennikarze, Mariusz Błaszczak już pożegnał się ze swoimi dotychczasowymi współpracownikami w MSWiA. Według doniesień z kulis resortu, pożegnanie było pełne emocji i wstrząsające dla podwładnych Błaszczaka, którzy do końca wierzyli, że jednak zostanie on z nimi. To jednak wyraźny znak, że  – tak jak ujawnili politycy z PiS – będzie on następcą ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza.

ZOBACZ TAKŻE: PiS potwierdza! Dymisja tych dwóch ministrów już OFICJALNA, będziecie w szoku

Macierewicz do dymisji

Choć część sceny politycznej twierdziła, że Macierewicz jest nietykalny to okazuje się jednak, że zastąpi go Mariusz Błaszczak. To z całą pewnością przyniesie duże zmiany w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Teraz należy oczekiwać informacji, co stanie się z Antonim Macierewiczem. Minister Macierewicz do dymisji może być zupełnie nieprzygotowany. Nie tylko bowiem część mediów i polityków, ale także on sam mógł podejrzewać, że ze względu na swoją wiedzę jest nieusuwalny.

Teraz może go oczekiwać stanowisko Marszałka Sejmu lub inna wysoka i eksponowana pozycja.

ZOBACZ TAKŻE: To jest sk*rwysyństwo! Nie uwierzysz co zrobiła Streżyńska przed dymisją

Źródło: radio zet

Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków


Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również