Strona Główna Polacy wygrali 3:0! Najlepsze MEMY po meczu Polska-Kazachstan

Polacy wygrali 3:0! Najlepsze MEMY po meczu Polska-Kazachstan

UDOSTĘPNIJ
    magiafutbolu.pl
      (1/36)

Polakom się udało, to trzeba przyznać i pogratulować naszej reprezentacji. Podczas meczu nie zabrakło jednak sytuacji, które rozśmieszałyby Polaków lub kazały im łapać się za głowy. Wszystkie te sprawiły, że internet po meczu zalały memy.

Choć wygraliśmy z Kazachstanem 3:0 i udało się zmyć posmak srogiej porażki z Danią, nie zabrakło kontrowersji podczas meczu. W 11 minucie Polakom udało się przejąć prowadzenie po golu Arkadiusza Milika. W sieci nie zabrakło memów żartujących, że Milik po raz pierwszy gra w składzie reprezentacji jak przystało na godnego tej pozycji piłkarza.

Innym bohaterem memów jest Tomasz Hajto, który komentując spotkanie, zafundował widzom porcję nietypowych zdań. "Truskawka na torcie", "Rikoszet", czy "Sandwitch, czyli jeden za nim, jeden przed nim". Jego teksty zostały szybko przekute w internetową satyrę i już zalewają portale z memami sportowymi.

Źródłem największej ilości memów jest jednak sytuacja z 73 minuty meczu. Wówczas Robert Lewandowski strzelił gola Kazachom z rzutu wolnego, którego nie uznał sędzia liniowy. Choć dwie minuty później bramkę zdobył Kamil Glik, internauci nie zapomnieli o tym wyczynie liniowego. Sędzia w sieci jest wyszydzany od ślepców, najgorszych, przekupnych. Zresztą, sami zobaczcie, co sądzą o meczu internauci.