UDOSTĘPNIJ

Z najnowszego badania wynika, że 80 procent młodych Turków w Holandii nie widzi nic złego w dżihadzie, czyli świętej wojnie z innowiercami. Holenderskie władze są w szoku.

Do tej pory Holendrzy byli przekonani, że zwolenników przemocy i dżihadu wśród muzułmanów w ich kraju jest garstka i są to jedynie ekstremiści. Informacja na tyle zaniepokoiła holenderskich posłów, że zlecili dalsze badania nad stosunkiem młodych tureckich imigrantów do Państwa Islamskiego.

Badanie zostało przeprowadzone przez firmę Motivacton w Amsterdamie na zlecenie wielokulturowego instytutu Forum. Teraz to posłowie zlecili badania, dlaczego poglądy młodych muzułmanów są tak radykalne.

90% młodych Tureków uważa, że wojownicy walczący z wojskami prezydenta Assada są „bohaterami”, zaś połowa stwierdziła, że holenderscy muzułmanie powinni dołączyć się do wojny.

Według ministra Lodewijka Asschera wyniki badań są niepokojące. Polityk zaznaczył jednak, że mimo iż młodzi Turcy wspierają dżihad, są przeciwni religijnemu kalifatowi.

źródło: nu.nl, Jihadwatch

11 KOMENTARZY

  1. Zastanawiam się kiedy się w końcu obudzą wszyscy ci,którzy się tak z nimi cackają,ja wiem że nie wszyscy są źli,ale to zguba ludzkości…nazywają nas niewienymi psami,innowiercami i bóg jeden wie jak jeszcze,dlaczego zatem tak masowo najeżdżają Europę ? Tak naprawdę ta dzicz,ta zwierzyna nie potrzebuje karabinów i noży,wystarczy że są i płodzą po czworo dzieci,za naście lat jak ktoś nie powie dosyć,zabiora się za nasze domy i rodziny…

  2. Jeszcze te "multi kulti" im wyjdzie bokiem. Polska powinna wyciągnąć wnioski z doświadczeń państw zachodnich i nigdy nie zapraszać do naszego kraju zbyt wielu imigrantów, ze szczególnym uwzględnieniem tych z państw muzułmańskich.

  3. Nic nie zrobią ..obudzą się wtedy kiedy będzie już za późno…więc dalej tolerujcie islamistów aż nam wszystkim poucinają łby.. Tak dla tolerancji….wpuszczajcie ich jak najwięcej…!!!

  4. Nic nie zrobią ..obudzą się wtedy kiedy będzie już za późno…więc dalej tolerujcie islamistów aż nam wszystkim poucinają łby.. Tak dla tolerancji….wpuszczajcie ich jak najwięcej…!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ