UDOSTĘPNIJ

„The Telegraph” informuje o prawdziwej masakrze. 4-letni dżihadysta brytyjskiego i szwedzkiego pochodzenia, Isa Dare, wziął udział w wysadzaniu samochodu, w którym byli innowiercy. To on nacisnął przycisk detonatora. 

„Junior Jihadi”, 4-letni chłopczyk, którego brytyjska matka Grace „Khadija” Dare przeszła na islam za namową partnera Szweda Abu Bakra, wziął udział w masakrze, w wyniku której zginęli innowiercy. Dziecko zostało maskotką terrorystów z Państwa Islamskiego, którzy używają je do propagandowych filmów i zmuszają do udziału w krwawych kaźniach.

Na jednym z nich chłopczyk ubrany w wojskowy strój przekonuje, że dżihadyści „zabiją niewiernych”. „Junior Jihadi” stoi na tle płonącego samochodu i wykrzykuje „Allah akbar”. Niestety, dziecko nacisnęło również przycisk detonatora, który odpalił ładunki rozrywające „niewiernych”.

To nie pierwszy film, w którym występuje „Junior Jihadi”. Wcześniej chłopiec został użyty w materiałach, w których grożono premierowi Wielkiej Brytanii. Jego dziadek błagał matkę, by się opamiętała, lecz bez skutku. Opętana żądzą prowadzenia świętej wojny skazuje syna na dzieciństwo wśród terrorystów i śmierci.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: wprost.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBiedroń może pozwać rząd za 500+
Następny artykułIndie: Policja zostanie uzbrojona w proce i amunicję z chilli
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również