UDOSTĘPNIJ

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez IBRIS, aż 30 procent Polaków boi się zwycięstwa Andrzeja Dudy. Na drugim miejscu nie jest prezydent Komorowski, a Janusz Korwin-Mikke, którego prezydentury obawia się 25% obywateli. 

Prezydent Bronisław Komorowski zajął w badaniu IBRIS trzecie miejsce. Perspektywa jego kolejnej kadencji budzi strach u 23% Polaków. Tuż za niechlubnym podium jest Janusz Palikot, którego obawia się 19% respondentów.

Piąte miejsce w rankingu należy do Magdaleny Ogórek (13 proc.), a kolejne do Pawła Kukiza, któremu wielce niechętnych jest 11 proc. respondentów. 8 proc. badanych obawia się zwycięstwa Jacka Wilka a po 7 procent „oddało głos” na Adama Jarubasa oraz Mariana Kowalskiego.

Stawkę zamykają Grzegorz Braun (6 proc.) oraz Paweł Tanajno (6 proc.) Ci ostatni zapewne tym razem cieszą się z bycia na samym końcu sondażu.

Badanie wskazuje również na to, że co czwarty Polak nie obawia się zwycięstwa żadnego kandydata.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPłodzenie małego KURWINA
Następny artykułBył z krzesłem na wiecu Komorowskiego, trafi do psychiatryka
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również