UDOSTĘPNIJ

24-letnia Marta Giermasińska została powołana przez Radę Nadzorczą na stanowisko wiceprezesa Energetyki Cieplnej w Skierniewicach. Młoda kobieta, która nie ukrywa, że nie ma doświadczenia, prywatnie jest narzeczoną polityka PSL – obecnego wicemarszałka województwa łódzkiego.

W wywiadzie dla lokalnej gazety nowa wiceprezeska spółki szczerze przyznaje, że nie ma doświadczenia, nie zna firmy ani branży ciepłowniczej. Nie chwali się jednak sekretem, który sprawił, że mimo tego wszystkiego została jedną z najważniejszych i najlepiej zarabiających osób w spółce.

Co ciekawe prezesem Rady Nadzorczej jest inny polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego – Paweł Bejda, wiceprezes zarządu wojewódzkiego PSL.

Po publikacji artykułu w gazecie Głos Skierniewic i na portalu eglos.pl w sieci zawrzało. Komentujący sprawę mieszkańcy wskazują sprawę Giermasińskiej jako kolejny przykład nepotyzmu w PSL.

bh, źródło: eglos.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułLiceum bez chemii i biologii ale za to z religią. Tak uczą się przyszli inżynierowie
Następny artykułSzumlewicz i Muszyński ostro o kandydatach na prezydenta
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również